Acronis True Image 2013 İnceleme ve İndirme

Sponsorlu Bağlantılar

Acronis son zamanlarda True Image 2013 sürümünü yayımladı. Acronis True Image 2013 ile tamamen Windows PC’nizde çok güçlü bir veri yedekleme ve geri yükleme sunarak, bilgisayarınızı koruyan kaliteli bir yazılımdır. Sadece yedekleme ve geri yükleme değil, Acronis True Image 2013 ilginç ve heyecan verici pek çok özellik ile birlikte geliyor. Verilerinizi yedeklemek için güvenli bir yazılım arıyorsanız, o zaman kesinlikle bu harika yedekleme yazılımını seveceksiniz.

Acronis True Image 2013 İnceleme

Acronis True Image ile 2013 normal ve sağlıklı bir bilgisayar için verilerini kurtarmanıza yardımcı olacak tüm gerekli araçlar ile dolu geliyor. Bu yazılım ile tamamen seçtiğiniz dosyaları, klasörleri, ayarları ve Microsoft e-posta istemcilerin yedeklemelerini alabilirsiniz ve hatta tüm disk sürücü yedeklemesi yapabilirsiniz. Hard disk klonlama, kopyalama da diyebiliriz. Hatta PC’nizin sabit sürücüsünde seçilmiş bölümleri yedekleme yapabilirsiniz. Online, çevrim içi yedekleme özelliği tüm yedekler için uzak bir platform sağlar. Bununla beraber, kolayca dünyanın herhangi bir yerinden yedeklediğiniz verilere erişebilirsiniz. Ama yazılım, bulut ve online destek eklemek için, ayrıca satın alma ve hesabınıza bazı bulut depolama eklemeniz gerekir.

True-Image yedekleme programi

“Full”, “Incremental” ve “Differential” olmak üzere mevcut üç yedekleme düzeni vardır.

Acronis Nonstop Backup sürekli arka planda çalışır ve sistem ve dosyaları birkaç dakikada yedekler. Bu büyük özelliği ile herhangi bir noktada, zamana göre istenilen durum için bilgisayarınızı geri getirebilirsiniz.

Backup-yedekleme

Bu harika yazılım ile aynı zamanda işletim sistemleri, uygulamalar, kişisel ayarlar, yapılandırma dosyaları vb gibi tüm verilerinizin yedeğini içeren tam, sector-by-sector disk yedekleme gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızdan bazı verileri silmeniz durumunda, bu kalıcı olarak silinecektir, ancak True Image Drive Cleanser ve File Shredder sabit disk verilerinizi tamamen silmeye yardımcı olur. Sistem temizleme özelliği tamamen PC’nizin kullanım geçmişini silmenize yardımcı olur. Tüm bu güvenlik ve gizlilik özellikleri ile kişisel kimlik bilgilerinizin ele geçirilmesini önleyebilirsiniz.

Shredder

Bu programı en şaşırtıcı özelliklerinden biri de Try&Decide. Eğer her hangi bir web sitesinde yazılım yükleme yapacaksınız ve bu web sitenin PC’nizde zararlı bir şey yapacağız düşünüyorsanız, o zaman Try Mode geçebilirsiniz. Bir kez Try&Decide etkinleştirin. Bu mod bilgisayarınızda yaptığınız tüm değişiklikleri, hiç yapmamış gibi görerek anında PC’nizi normal durumuna geri döndürür. Bu özellik, hata ayıklama, yazılım test ya da veriler için her hangi bir risk almak istemen herkes için mükemmel bir özelliktir. Sanal bir ortam oluşturmuş gibi yaptığınız hiç bir şey PC’nizin normal ayarını, düzenini değiştirmez.

Clone Disk özelliği, tek bir diskten diğerine bir bölüm kopyalamanızı sağlar. Bu özellik sorunsuz farklı sabit sürücüler arasında veri aktarımına yardımcı olur. PC’niz de geçiş yapıyorsanız, o zaman sadece bu klonlama özelliğini seveceksiniz. Yazılım tüm uygulamaları, kişisel ayarları, yapılandırma dosyaları vb her hangi bir sabit diske hepsini transfer edilebilir, ya da bir bölümünün kopyalayabilirsiniz.

Bilgisayarınız 2 TB sabit sürücü desteklemiyor ama olmasını mı istiyorsunuz? Windows ya da donanım desteklemiyorsa bile Acronis genişletilmiş kapasite yöneticisi (Acronis Extended Capacity Manager) ile, PC’nize 2 TB sabit diskler takabilirsiniz. 

Acronis Secure Zone ile, tüm yedekleme dosyaları ve önemli verileri depolamak için kullanılan Windows üzerinde ekstra güvenli sürücü oluşturabilirsiniz. Rescue Media Builder, kolayca kararsız ya da başka bir sorun çıkması durumunda her zaman bilgisayarınıza kurtarmak için kullanılabilir olması bir bootable medya oluşturmanıza olanak sağlar.

Acronis Başlangıç ​​Kurtarma Yöneticisi (Acronis Startup Recovery Manager) de aynı şekilde çalışır. Windows’un hatalı veya dengesiz çalışmaya başlarsa, sadece PC’nizi yeniden başlatın ve açılış ekranında F11 sürekli basın ve kolayca sağlıklı ve istikrarlı bir PC için bilgisayarınıza geri yükleme yapacağınız bir kurtarma penceresi sunar.

Bu yazılımın keşfedilen en ilginç özelliklerinden birisi de bir Acronis Yedekleme ve tersi bir Windows Yedekleme dönüştürmek için olanak sağlaması. Acronis yapılan Yedekleme ayarlarınızı verebilirsiniz ya da alabilirsiniz. Tek bir dosya başka bir bilgisayara aktarılabilir ve aynı ayarlar ile geri yükleme oluşturulabilir.

Çoklu platform senkronizasyon özellikleri kolayca güvenli bir şekilde farklı bilgisayarlar ve cep telefonları arasında veri senkronize etmenizi sağlar. Eşitlemeyi etkinleştirmek için bir Acronis hesabı oluşturmak ve True Image hesabı ile giriş yapmanız gerekecektir. True Image iOS cihazlar ve Android cihazlar için kullanılabilir. Bulut özellikleri de dosyalarınızı özelleştirmenizi sağlar ve daha iyi bir bulut deneyimi sunar.

Acronis True Image 2013 İndir

True Image 2013 inanılmaz özellikleri ile bir çok Windows için harika bir yedekleme çözümüdür. Mükemmel tasarlanmış kullanıcı arayüzü ve güçlü araçları kullanımı daha uygun hale getirir. Senkronizasyon özellikleri bulut özgürlüğünün keyfini çıkarmanıza olanak sağlar ve cihazlarınız arasında senkronize etmenizi sağlar. Program yaklaşık olarak 50 $ ama tüm özelliklere sahip bir 30 günlük deneme sürümünü kullanabilirsiniz. 49.99 $ fiyatına Acronis Store’dan Acronis True Image 2013 satın alabilirsiniz. Yazılım gerçekten  rakipsiz özellikler sunuyor.

Genel Yazılım

09 Ocak 2013 at 17:53

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*