Android İçin Facebook Messenger Uygulaması İndir

Sponsorlu Bağlantılar

En çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi Facebook mobil uygulamalar üzerinde farklı bir sisteme gitti. Akıllı cihazlarda Facebook mesajları göndermek ve almak için Facebook Messenger platformunu sundu. Android cihazlarda gelen Facebook mesajları okumak ve mesaj göndermek için bu uygulamanın yüklü olması gerekiyor.

Facebook Messenger en son güncellemesine Gizli Konuşma özelliğini ekledi. Mesajlarınız şifrelenerek korunmaktadır ve özel kişiler ile gizli konuşma yapabilirsiniz. Ya da konuşmalarınızın güvenliğini sağlamak için Gizli konuşma özelliğini aktif ederek sohbet edin.

android-icin-facebook-messenger-uygulamasini-indir

Android İçin Facebook Messenger Uygulaması

Android için Facebook Messenger uygulaması kolay ve hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemeden WiFi veya mobil veri bağlantısı ile sınırsız ve ücretsiz olarak konuşabilirsiniz. Sadece Facebook arkadaşlarınızla sohbet edeceksiniz diye bir sınırlama getirmemesi uygulamanın en dikkat çeken özelliklerinden biridir. Telefon rehberinizdeki herhangi bir kişiyi ekleyebilir ve mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Grup sohbet özelliği sayesinde kafa dengi arkadaşlarınızla bir grup oluşturarak sohbet edebilirsiniz. Messenger uygulaması ile doğrudan fotoğraf, video, selfie çekimi yapabilir, arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Uygulama ayrıca ücretsiz arama içermektedir. Dünyanın herhangi bir yerindeki bir kişiyi arayabilir ve sınırsız ve ücretsiz bir şekilde konuşma yapabilirsiniz. Elbette internet bağlantısı olması gerekmektedir. İnternetin olduğu her yerde ücretsiz arama yapabilirsiniz. Uygulamanın güncel sürümlerinde artık, arama geçmişini ve cevapsız aramaları bir arada görebilirsiniz.

Mesajlaşma ve ücretsiz aramanın yanı sıra görüntülü konuşma imkanı da sunar. Messenger uygulamasında sıralanan arkadaş listenizde kamera simgesine dokunarak görüntülü konuşmaya başlayabilirsiniz.

Android İçin Facebook Messenger uygulaması kullanım kolaylığı ve hızı açısından başarılı bir uygulamadır. Facebook kullanıcısı iseniz zaten bu uygulamayı yüklemeniz gerekiyor. Yoksa size gelen mesajları ancak bilgisayar üzerinden giriş yaparak görebilirsiniz.

Android için Facebook Messenger indir

Android için Facebook Messenger uygulaması her cihaza göre farklı gereksinimler istemektedir. Aşağıdaki bağlantıdan uygulamayı hemen indirin.

Android için Facebook Messenger indir

Android

10 Ekim 2016 at 12:56

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*