Android İçin Giphy Cam Uygulaması İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Android kullanıcılarının sabırsızlıkla bekledikleri Giphy Cam uygulamasın sonunda çıktı. Kolay ve hızlı bir şekilde GIF görüntüler yapmayı sağlayan uygulama, Android kullanıcıları için ne getirdi bir göz atalım.

android-icin-giphy-cam-uygulamasi-indir

Android için Giphy Cam ile GIF görüntüler yapma

Giphy Cam, kolayca GIF görüntüler kaydetmek için yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır. Basir bir GIF yaratıcısından ziyade gelişmiş özellikler içermektedir. GIF görüntülere filtre, yazı ve emoji ekleyerek daha hoş görüntüler elde etmenizi sağlar. Uygulama iOS sürümündeki aynı özellikleri içermemektedir. Bazı eksiklikler yer almaktadır.

iOS için Giphy Cam uygulamasında içe video aktararak, videodan GIF görüntüler elde edilebiliyor. Maalesef bu özellik Android sürümünde olmayacak. Elbette kısa zaman bu özelliğin ekleneceğini görebiliriz.

Uygulama GIF sosyal ağı olarak ön plana çıkmakta. Instagram benzeri GIF görüntülerin paylaşıldığı bir platform olan Giphy, mobil uygulamaları ile herkesi mutlu etmiş gibi gözüküyor. Hareketsiz görüntüler kurtulup hareketli görüntüler paylaşmak isteyenler için harika bir seçenek.

Giphy Cam uygulaması hemen bir GIF oluşturun, üzerine yazı yazın, filtre uygulayın veya emoji ekleyin. Daha sonra kolayca arkadaşlarınızla paylaşın.

Android için Giphy Cam indir

GIPHY CAM. The GIF Camera ismiyle Google Play Store üzerine yer alan uygulama Android 5.0 ve üzeri sürümleri desteklemektedir. Giphy Cam uygulamasını buradan indirin.

Android

07 Ekim 2016 at 11:58

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*