Android için Micasso ile fotoğraflara klasik sanatsal efektler ekleyin

Sponsorlu Bağlantılar

Kapadokya gibi doğal harikaları, İstanbul, Mardin taş evler, Efes veya herhangi bir tarihi yerleri ziyaret ettiyseniz, bir ressam veya heykeltraş olma hayalleri kurabilirsiniz. O kadar tarihi eser var ki, insan büyüleniyor ve içimizdeki o sanat ruhu ortaya çıkıyor.

Pablo Picasso, Leonardo da Vinci gibi dünyanın en büyük sanatçılarından birinin orijinal tablolarını çizmek isterseniz, belki de yıllarca sanat eğitimi almanız gerekebilir. Ancak, Android için Micasso uygulaması ile bunu sadece tek bir dokunuşla yapabilirsiniz. Fotoğraf filtre ve efekt uygulamalarından biridir. Bazı efektlerden etkilendiğimi söylemek istiyorum.

Android için Micasso uygulaması, çizimlerinizi veya telefondan çekilen fotoğrafları klasik sanat eserlerine dönüştürme imkanı sağlar. Dünyanın en popüler tablolarından resim stillerini kullanıyor ve bunları kendi çizimlerinize veya fotoğraflarınıza uyguluyor. Çiziminizin çok karmaşık olması gerekmez. Bir kağıda çiziminizi yaptıktan sonra Micasso uygulamasıyla bu çizimin resmini çekebilirsiniz. Telefonunuzun depolama alanındaki resmi de kullanabilirsiniz. Telefon galerisindeki resimleri kullanabilir veya uygulama aracılığıyla hemen bir resim çekerek efektler uygulamaya başlayabilirsiniz.

Bundan sonra, çiziminize veya fotoğrafınıza uygulamak istediğiniz tüm stil tablolarına göz atabilirsiniz. Bilinen ressamlardan, Pablo Picasso da dahil olmak üzere pek çok popüler resim var. Efekti tek bir boyadan uygulamak isterseniz, o zaman sadece o boyaya dokunursunuz. Ancak, birden fazla tablo efektini birleştirmek istiyorsanız, uzun dokunun ve istediğiniz tüm resimleri seçin. Efektler birkaç saniye içinde uygulanıyor.

Micasso eğlenceli efektler için harika bir uygulamadır, fotoğraflarınızı ve çizimlerinizi klasik sanat eserlerine benzetiyor. Fakat sanat öğrencileri de ilham almak için kullanabilir ve geçmişteki büyük sanatçıların bir tablo çizip çizmediklerine bakabilirler.

Android için Micasso uygulamasını indir

Android

01 Kasım 2017 at 10:27

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*