Android İçin Prisma Uygulaması İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf çekmenin ötesinde fotoğraflara efekt uygulayarak ilgili çekici görüntüler yaratmak artık daha da moda oldu. Bu nedenle bir uygulama geliştiricisi bu anlamda ciddi çalışmalar yapmaktadır. Fotoğraflara efekt vermek artık o kadar kolay hale geldi ki, kullanıcılar tek bir dokunuşla harika görüntüler elde edebiliyor. Prisma uygulaması da bunlardan birisi. Prisma Labs inc tarafından geliştirilen uygulama fotoğraflara sanatsal efektler vermek için kullanılan Android mobil cihazlar için ücretsiz bir uygulamadır.

android-icin-prisma-uygulamasi-indir

Android için Prisma ile fotoğraflara sanatsal efektler ve filtreler uygulayın

Prisma uygulaması ile harika sanatsal görüntüler elde etmek mümkündür. Fotoğrafları daha eğlenceli ve sanatsal hale getirmek için modern sanat filtreleri ve çarpıcı fotoğraf efektleri uygulayabilirsiniz. Android telefon kamerasında bir fotoğraf çekin veya mevcut fotoğraflarınızdan birini seçin. Birbirinden güzel efektler uygulayın ve arkadaşlarınızla veya Instagram, Facebook veya Twitter üzerinde paylaşın.

Van Gogh, Picasso, Levitan gibi ünlü sanatçıların stilleri kullanarak, süs eşyaları ve desenler ile süsleyerek harika görüntüler oluşturabilirsiniz. Hayalinizde görselliği oluşturmak için harika bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

Prisma, bir çok kullanıcı tarafından komedi görüntüler oluşturmak için kullanılmaktadır ama sanatçı ruhunuzu yansıtmak için harika araçlar içermektedir. Fotoğrafta farklı bölgelere farklı düzeyde filtre uygulamak mümkündür.

Ayrıca uygulama Facebook ve Instagram sayfalarını takip ederek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. Güncellenmiş iOS sürümüne videolara da efekt-filtre uygulama özelliği eklendi ancak Android için henüz mevcut değil.

Android için Prisma indir

Prisma uygulamasını Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Android 4.1 ve üzeri sistemleri desteklemektedir. Android için Prisma uygulamasını buradan indirin.

Android

07 Ekim 2016 at 12:51

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*