Android Nougat Güncellemesi Alacak HTC Telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

Android Nougat güncellemesinin tanıtılmasıyla akıllı telefon üreticileri bu güncellemeyi alacak telefon modellerini tanıtmaya başladı. En hızlı giriş yapanlardan biride HTC oldu.

HTC tarafından yapılan resmi açıklama ile Android Nougat güncellemesi alacak telefon modelleri belli oldu. İşte Android Nougat alacak HTC telefonları!

Android Nougat güncellemesi ilk olarak Android One platformuyla beraber Nexus telefonlara gelmişti. Bu güncelleme geçtiğimiz aylarda Google tarafından sunulmuştu.

android-nougat-guncellemesi-alacak-htc-telefonlar

Android Nougat Güncellemesi Alacak HTC Telefonlar

HTC yeni sürümü HTC 10, HTC One A9, HTC One M9 modellerine kesin olarak Android Nougat güncellemesini dağıtacağını duyurdu.

HTC şirketine ait 2014 yılında piyasaya sunulan HTC One M8 ve HTC Desire 530 modellerine bu güncellemenin verileceği henüz belli değil. Aşağıdaki listede Android Nougat güncellemesini alacak telefon modelleri mevcuttur.

  • HTC 10
  • HTC One A9
  • HTC One M9

Bu liste şuan için Android Nougat güncellemesini alacak telefon modellerini içermektedir. İleri ki zamanda elbette bu listede bir çok farklı telefon modelleri yer alacaktır.

Genel

05 Ekim 2016 at 17:00

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*