Android telefonunuzun ne kadar güvenli olduğunu biliyor musunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Android cihazlarınızın güvenli olup olmadığını bilmiyor musunuz? Metadefender uygulaması, cep telefonu güvenliği ve performansı ile ilgili varsayımları alarak bir puanlama sistemi ile Android telefonunuz veya tabletinizin ne kadar güvenli olduğunu gösteriyor. Akıllı telefonunuzun ve tabletinizin güvenlik durumunu, sağlığını ve gizliliğini değerlendiren ve yöneten araçları mevcuttur.

Bu ücretsiz uygulama potansiyel güvenlik tehditlerine karşı Android cihazı tarayan bir güvenlik uygulamasıdır. Uygulama Android sisteminizin güvenlik ayarlarıyla ilgili en gelişmiş ve analiz edilmiş raporu grafiksel olarak sunar.

Android güvenlik testi uygulaması

Metadefender uygulamayı başlattığınız zaman Android cihazı tarar ve bir güvenlik puanı hesaplar. Bu güvenlik puanı Android ayarlarının güvenlik açısından bir ölçüsüdür.

Güvenlik puanı ile birlikte, uygulama ayrıca Android cihazın yapılandırmasıyla ilgili diğer bazı genel ayrıntıları görüntüler. Puanlama 100 üzerinden yapılmaktadır. Bu puanlamaya göre Android telefon veya tabletin ne kadar güvenli olduğunu görebilirsiniz. Uygulama ayrıca günlük olarak güvenlik puanlama sistemine sahiptir.

Uygulama güvenlik puanı yanı sıra cihazın sağlığı ile ilgili bir puanlama sistemine de sahiptir. Yine güvenlik puanında olduğu gibi günlük olarak Android cihazın ne kadar sağlıklı olduğunu göstermektedir.

Android telefonun güvenliği ve sağlığı ile ilgili puanlama sisteminin detaylarına bakarak, hem cihazın güvenliğini artırmak hem de performansını iyileştirmek için yollar bulabilirsiniz. Android güvenlik testi yaparak ne kadar güvende olduğunuzu görün.

Sonuç olarak

Şunu belirtmek isterim ki, bu uygulama güvenlik sağlayıcısı değildir. Yani Android cihazı tehlikelere karşı koruma uygulaması değildir. Bu uygulama sadece Android telefon veya tabletin ne kadar güvende olduğu ile ilgili bilgi edinmeniz için tasarlanmıştır.

Metadefender uygulaması, mobil cihazınızın güvenlik ayarlarını ayrıntılı bir şekilde analiz edebilen harika bir araçtır. Uygulama tarafından hesaplanan güvenlik puanı, cihazın güvenliğinin çok iyi bir ölçüsüdür. Uygulama yalnızca güvenlik puanını sergilemekle kalmıyor, aynı zamanda iyileştirme önerisi de yapıyor. Android cihazın güvenlik ayarlarındaki eksikliklere işaret etmek için tasarlanmıştır. Öneriyi takip edebilir ve bu sorunları kendiniz düzeltebilirsiniz – dikkatli olun!

Metadefender uygulaması Android 4.2 ve üzeri sistemler ile uyumludur. Kolayca Android cihaza yükleyin ve güvenlik puanınızı öğrenin.

Metadefender uygulamasını indir

Android cihazınızın güvenlik puanı kaç çıktı?

Android PCsen Özel

02 Mart 2017 at 13:02

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*