Any Send; Ağ Üzerindeki Cihazlar Arasında WiFi Dosya Paylaşımı Sağlar

Sponsorlu Bağlantılar

Farklı cihazlar arasında ağ dosya paylaşımı her zaman biraz zor olmuştur. Sunucular oluşturmak ve sonra bu sunucuya diğer aygıtları bağlamak gerekir.

Peki tüm bunları bir kenara bırakıp, ağ üzerindeki farklı cihazlar arasında daha hızlı ve kolay bir yol ile dosya paylaşımı yapmak ister misiniz?

Any Send; ağ üzerinde farklı dosyalar ve farklı cihazlar arasında dosya ve klasörleri paylaşmayı sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Any Send; Windows, Mac ve Android için kullanılabilir. iPhone, iPad için Any Send  uygun bir sürümü mevcut değil. Yakın zamanda çıkabilir.

Any Send Wifi üzerinden dosya paylaşım yapmayı sağlar.

Any Send Programı

Any-Send

Any Send kullanımı çok kolaydır ve dosya paylaşımı için zor işlemler yapmanız gerektirmez. Ayırca dosya paylaşımı için herhangi bir yapılandırma gerektirmez. Sadece Any Send programını yükleyin ve dosya paylaşımına başlayın. Sadece sağ tıklama menüsüne kullanarak ya da ‘Ctrl + C’ komutunu kullanarak kopyalamak için farklı ağlara dosyalarınızı gönderebilirsiniz. Dosyayı kopyaladıktan sonra, sistem tepsisinde Any Send simgesine gidin ve ardından dosyayı göndermek istediğiniz kullanıcıyı tıklayın.

Kullanıcıyı tıkladıktan sonra, kullanıcı bu konuda haberdar olacak ve dosya diğer cihaza gönderilecektir. Bir cihaz, bilgisayarınıza bir dosya göndermek istediğinde, bu konuda haberdar edileceksiniz hatta bildirim sesleri oynatılabilir. Bu bildirimler ve seçenekler menüsünden sesleri devre dışı bırakabilirsiniz. Hatta aynı seçenekler menüsünden görüntü adı ve resmi değiştirebilirsiniz.

Any Send Options

Any Send otomatik olarak diğer kullanıcılardan dosyaları aldıktan sonra, dosyalarınızı açabilirsiniz. Bu özellik ile aynı zamanda Seçenekleri devre dışı bırakılabilir. Alınan dosyalar için oluşturulan ayrı bir klasör yok, doğrudan sistem tepsisinden Any Send simge yoluyla bu klasörü açabilirsiniz.

Office, Ev veya herhangi bir ağ ile dosyalarınızı paylaşabilirsiniz. Any Send kullanımı kolay bir programdır. Portable program olduğu için herhangi bir yükleme gerektirmez.

Any Send İndir – Free Download

Any Send programının farklı sürümlerini aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Windows Mac OS X Android

PCsen Özel Ücretsiz Windows 7 Windows 8 Yazılım

24 Eylül 2013 at 17:39

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*