Any Send İndir (Mac OS X)

Sponsorlu Bağlantılar

Any Send; ağ üzerinden dosya paylaşım için en kolay yöntemdir. Bilgisayar üzerinden ağ yapılandırması yapmadan Any Send ile kolayca dosya paylaşım yapabileceksiniz.

Any Send programın en güzel özelliği herhangi bir ağ üzerinden, herhangi bir cihaz ile dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

Mac OS X bilgisayarınız üzerinden herhangi bir bilgisayar, telefon veya WiFİ özellikli cihaza dosya gönderebileceksiniz.

Any Send WiFi üzerinden dosya paylaşım yapmayı sağlayan ücretsiz bir programdır. WiFi üzerinden dosya göndermek için e-posta kullanmayı artık bir kenara atın.

Herhangi bir ev ya da ofis ağı için kopyala ve yapıştır yaparak dosya gönderebilirsiniz. WiFi özellikli herhangi bir cihaz üzerinde çalışır.

Any Send Options

Any Send Kullanımı

Any Send kullanımı çok basittir. Dosya paylaşım yapmak istediğiniz dosya veya klasörü kopyalayın ve sistem tepsisi üzerinde, Any Send simgesine gidin. Buradan göndermek istediğiniz kullanıcıyı seçin ve gönderin.

Evet bu kadar kolay. Bilgisayar masaüstü üzerinde kopyala – yapıştır yapar gibi ağ üzerinden dosya paylaşımı yapabileceksiniz.

Any Send dosya paylaşım programının Mac OS X ile uyumlu sürümüdür. Aşağıdaki bağlantı linkinden programı indirebilirsiniz.

Uygulamayı İndir

Mac OS X Ücretsiz Yazılım

24 Eylül 2013 at 17:16

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*