AOL PFC Viewer: AOL Olmadan PFC Dosyasını Açmak İçin Ücretsiz Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Pek çok dosya türü vardır ve bunlardan bir çoğu ile nadir olarak karşılaşmaktayız. Programların ve dosyaların farklı türleri için pek dosya uzantısı vardır, bunlardan biride .pcf dosya uzantısıdır. PCF, Kişisel Dosya Kabini/Dolabı anlamına gelir. En çok America Online uygulamalarda bulunur. Bu PFC dosyaları da, e-posta mesajları, iletişim bilgileri ve yer imleri saklamak için kullanılır. AOL kullanarak .pfc dosyaları açmak mümkün olmakla birlikte, eğer AOL olmadan pfc dosyaları açmak için ücretsiz bir program arıyorsanız, SysTools AOL PFC Viewer yardımcı olabilir.

AOL PFC Viewer

aol-pfc-viewer-aol-olmadan-pfc-dosyasini-acmak-icin-ucretsiz-programi

PFC dosya uzantısı kullanımı sadece AOL dosyaları ile sınırlı değildir, ama aynı zamanda Pegasus Mail mesaj önbelleği, PF bileşen dosyaları, First Choice metin dosyaları ve Corel WordPerfect’de kullanılır. uzantısı bu tip ile sorun, açıkça PFC dosyalara erişmek için izin verecek bir uygulama bulmak zorunda olmasıdır.

AOL olmadan .PFC dosyalarını açmak için ücretsiz bir program

PFC dosyaları AOL ve birkaç diğer uygulamalar tarafından açılabilir. PDF dosyalarını görüntülemek için AOL hizmetini kullanmaya gerek yoktur. Eğer sürekli PFC dosyaları ile karşılaşırsanız, bu dosyaları açmak için bir araç arıyorsanız AOL PFC Görüntüleyici iyi bir seçenek olabilir. Bu sadece sabit diskinizde yerel AOL PFC e-postaları okumak ve aynı zamanda mümkün olan her AOL uygulamaları kurmadan bunu yapmayı sağlar. Aynı zamanda oturum açmanıza gerek kalmadan kamu bilgisayarlarda e-posta erişimine yardımcı olacaktır.

AOL PFC görüntüleyici indirmek ve yüklemek, diğer .exe dosyaları kadar oldukça basittir. Windows SmartScreen bu yüklemeyi tehlikeli görebilir ama herhangi bir sorun teşkil etmediği için gönül rahatlığı ile programı yükleyebilirsiniz.

AOL PFC Görüntüleyicisi fonksiyonlardan ödün vermeden oldukça basit arayüzü ile birlikte geliyor. Dosya Ekle seçeneği ile .pfc dosyası ekleyebilir, PFC dosya çekmecesinden çıkarılan bireysel e-postaları önizleme yapabilirsiniz.
Ayrıca, SysTools doğrudan posta istemcilerin .pfc dosyalarını içe aktarmanızı sağlar. AOL hizmetlerini indirmeden sorunsuz bir şekilde .pfc dosyaları görüntülemek için bu program iyi bir yardımcı olacaktır.

Ücretsiz programı buradan indirebilirsiniz. PFC Viewer ücretsiz sürümü herhangi bir ücret olmadan PFC e-posta önizlemesini gösterecektir.

Ücretsiz

14 Ekim 2016 at 19:37

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*