AudioSauna: Müzik Bestecileri İçin Online Ses İstasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Online olarak müzik yapmak mı istiyorsunuz? Eğer cevabınız evet ise, o zaman bu yazımız tam size göre. AudioSauna web tarayıcınıza bir ses bestecisi getirir, ücretsiz ve tam özellikli çevrimiçi ses istasyonudur. Kullanımı kolay ve anlaşılır kullanıcı arayüzü ile, deneyimi herhangi bir seviyede olan kullanıcıların, kolayca kendi müziklerini yapmasına olanak sağlar.

AudioSauna kullanarak, gelişmiş ve verimli şekilde müzik bestesi üzerinde çalışabilirsiniz. Hızla gelişmiş polifonik sentezleyici, numune ve efektler ile tarayıcınızın içinde müzik oluşturabilirsiniz. AudioSauna birkaç çevrimiçi ses uygulamaları içeren en gelişmiş stereo örnekleyici sağlar. Bu ping-pong döngü, sınırsız katman, anahtar aralığı haritalama ve canlı efektler dahil olmak üzere birçok özellik sunuyor. Hatta kendi wav ve mp3 örneklerinizi alabilirsiniz.

AudioSauna uygulamasına genel bakış:

Farklı şarkıları kaydetmek veya açmak için belirli yetenekler sunuyor. Ve hatta bir ses dosyası olarak kendi şarkınızı alabilirsiniz. Bestelediğiniz melodileri kaydetmek için bilgisayarınızın klavyesini kullanabilirsiniz. Müziği geliştirmek ve düzenlemek için piyano rulo modları ile bir Sequencer bulacaksınız. Ayrıca seviye, pan, sessiz, solo ve AUX1 / AUX2 seviyeleri ile Mixer bulacaksınız. Gecikme ve reverb dahil aux efektleri bu uygulamaya dahildir.

AudioSauna

AudioSauna sanal analog sentezleyici de bir klasik iki osilatör eksiltici sentezleyici mevcut. Amp envelope, SAW (testere), SQUARE (kare), TRIANGLE (üçgen), SINE (sinüs) and NOISE waveforms (gürültü dalgaları) ile 2 analog osilatör sunmaktadır. Frekans Modülasyonu Sentezleyicisi amp zarf ile 4 sinüs dalgası operatörü ve Yamaha DX-21 dayalı 8 FM algoritmaları var. Bu sentezleyici iki LP (Düşük geçiş) ve HP (Yüksek geçiş) dahil olmak üzere çeşitli filtre türlerini destekler.

Osc 2 (ikinci osilatör) gerçek Frekans Modülasyonu (FM) tekniği ile Osc 1 (ilk osilatör) modüle olabilir. Bir ADSR (Attack-Decay-Sustain-Release) genlik ve filtre için zarf bulacaksınız. Bu 3 dalga ile genlik ve filtre için LFO (Düşük frekanslı salınım) destekler. Aynı zamanda 40’dan fazla ön ayarlar sağlar.

AudioSauna Özellikleri:

  • Bulut da ses sentezi kalitesi için yeni bir standart ayarlar.
  • Tüm aletler LPF ve HPF gibi çeşitli filtre türleri bulunur.
  • Distortion, Chorus, Bitrate, Reverb ve Delay: dahil olmak üzere çoklu efektler.
  • Melodileri çalmak ve kaydetmek için bilgisayarınızın klavyesini kullanma.
  • Gelişmiş düzenleme özellikleri ile Microstepping sequencer.

Evet AudioSauna uygulaması bu kadar gelişmiş özellikler sunuyor. Sizde bu deneyimi yaşamak istiyorsanız AudioSauna web sayfasını ziyaret edin.

İnternet PCsen

07 Ocak 2013 at 16:20

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*