Bilgisayarlar ve telefonlar için kendi oyunlarınızı yapın!

Sponsorlu Bağlantılar

PC ve telefon kullanıcıları herhangi bir amaç için kendi oyunları yapmak isterler. Bunun için bir alt yapının olması gerektiğini herkes biliyor. Ancak, oyun yapmayı daha kolay hale getirecek bir program yok mu? Elbette var, Unity3D olarak piyasaya sürülen oyun geliştirme platformu şimdilerde Unity olarak isim değişikliğine gitmiştir. Çok güçlü olan bu platform sayesinde kendi oyunlarınızı yapabilirsiniz.

2D ve 3D çok oyunlu oyunlar yapmak için dünyanın en popüler geliştirme platformu olan Unity’yi indirebilirsiniz. Unity Personal (Free), Plus, Pro olmak üzere üç ayrı versiyonu vardır. Ücretsiz sürümün dışındakileri kullanmak için satın almanız gerekiyor. Yeni başlayanlar, öğrenciler ve hobi için kullanmak isteyenlere özel olarak tasarlanan Personal sürümü ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Unity Personal (Free) tamamen ücretsiz olarak kullanılabilir. Hiçbir telif hakkı, kredi kartı gerektirmeden sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çekirdek motor özelliklerine, sürekli güncellemelere ve beta erişimine ek olarak, Unity Personal şunları içerir:

  • Temel analitik,
  • Bulut oluşturma,
  • Reklamlar,
  • Çok Oyunculu: 20 eşzamanlı kullanıcı,
  • Uygulama içi satın alma işlemleri,
  • Tüm platformlar

Unity Personal tamamen ücretsiz kullanım sağlasa da, belirli kısıtlamalarla kullanabilirsiniz:

Şirketiniz şu anda yıllık brüt gelirlerden 100.000 dolardan fazla bir gelir elde etmişse veya 100.000 doları aşan bir miktarda para biriktirmişse, EULA sözleşmesinde tanımlanan şekilde, prototip oluşturmak için veya başka bir şekilde Unity Personal’ı kullanamazsınız. Unity Plus’u yıllık brüt gelirlerde 200.000 dolara kadar kullanabilirsiniz veya Unity Pro ile sınırsız bir gelir veya bağış toplama kapasitesi elde edebilirsiniz.

Unity Personal (Free) Windows 7, 8, 10 ve Mac OS X 10.9 ve üzeri sistemlerle uyumludur. Kapsamlı bilgi için Unity sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Windows için Unity Personal (Free) indir – Mac OS X için Unity Personal (Free) indir

Oyun Ücretsiz

09 Kasım 2017 at 12:34

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*