Bitdefender Rootkit Remover: Rootkit Tarama ve Kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

Bitdefender yeni bir ürün daha yayınladı. Windows için Rootkitler genelde bir antivirüs programında, kötü amaçlı yazılımları maskelemek için kullanılır. Virüsler, solucanlar, backdoors ve spyware – casus yazılım ile kötü amaçlı kullanılır. Virüslerin aksine Rootkitler kolay kolay antivirüs programları tarafından tespit edilemiyor.

Rootkit algılama ve temizleme için özel Rootkit kaldırma programlarına ihtiyaç var. Microsoft Malware Protection Center kullanarak bilgisayarınızda tarama yapabilirsiniz.

Bitdefender Rootkit Remover

Diğer programlar bir tarafa bu yazımızda Bitdefender Rootkit Remover programı hakkında konuşacağız.

Bitdefender Rootkit Remover

Bitdefender Rootkit Remover bilinen tüm rootkitleri kaldırır.

BitDefender Rootkit Remover Mebroot, tüm Rootkit ailesi (TDL/SST/Pihar), Mayachok, Mybios, Plite, XPaj, Whistler, Alipop, Cpd, Fengd, Fips, Guntior, MBR Locker, Mebratix, Niwa, Ponreb, Ramnit, Stoned, Yoddos, Yurn, Zegost ve Necurs ile ortaya çıkan enfeksiyonları temizler. Rootkitler algılandıkça güncelleme yapılacaktır.

Start Scan butonuna tıklayarak taramayı başlatın. 5 saniyeden daha az bir sürede tarama yapılır. Tarama bittikten sonra, eğer sisteminizde Rootkit varsa bildirecektir. Temizleme işlemi yapıldıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın ve tekrar bir tarama yapmanızı tavsiye ederiz.

Bitdefender Rootkit Remover ücretsiz Rootkit temizleme programıdır. Ve Windows 32-bit ve 64-bit işletim sistemi için ayrı ayrı sürümler mevcut.

Download: x86/32 Bit – x64/64 Bit

Ücretsiz Yazılım

23 Nisan 2013 at 14:44

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*