Bluetooth kulaklık ve hoparlör Apple Watch’a nasıl bağlanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Kablosuz Bluetooth hoparlör veya kulaklık satın aldınız ve müziği daha keyifli dinlemek için Apple Watch saatinize bağlamak mı istiyorsunuz? Bluetooth cihazınızı Apple Watch ile eşitlemek için bu yazımız sizin için yardımcı olacaktır.

Sevdiğiniz müzikleri yüksek stereo ses ile dinlemek için Bluetooth kulaklıklarını veya hoparlörleri Apple Watch’a bağlayabilirsiniz. Smartwatch’ı herhangi bir Bluetooth aksesuarıyla eşleştirme süreci oldukça basittir. Eğer daha önceden iPhone’unuzda yaptıysanız, izleyeceğiniz oldukça benzerdir.

Bluetooth kulaklıkları veya hoparlörleri Apple Watch cihazla eşlemek ve daha önceden eşlenen cihazları kaldırmak için yazımızı okumaya devam edin.

Bluetooth kulaklıklar ve hoparlörler ile Apple Watch’a bağlanma

1. Adım: İlk önce, Bluetooth hoparlörü veya kulaklığı eşleştirme moduna koymanız gerekir. (Cihazınızın nasıl yapılacağından emin değilseniz cihazınızı eşleştirme moduna girmek için cihazınızın kullanım kılavuzuna bakın.)

2. Adım: Şimdi, Apple Watch cihazınızda Ayarlar uygulamasını açın ve Bluetooth üzerine dokunun.

3. Adım: Saatiniz yakındaki cihazları arayacak. Bluetooth hoparlör veya kulaklık ismini gördüğünüzde seçin ve bağlanın. Evet yapacaklarınız bu kadar!

Bluetooth aksesuarları Apple Watch’dan kaldırma

Bluetooth cihazını artık Apple Watch’da kullanmak istemiyorsanız, cihazın bağlantısını kesebilirsiniz. Bunu yapmak için aşağıdakileri uygulayın.

1. Adım: Apple Watch akıllı cihazınızda Ayarlar uygulamasını açın ve Bluetooth’a dokunun.

2. Adım: Şimdi, eşleşmeyi kaldırmak istediğiniz cihazın yanında bulunan “i” düğmesine dokunmanız gerekiyor.

3. Adım: Son olarak, Forget Device (Cihazi Unut) seçeneğine dokunmanız gerekiyor. Böylece, daha önceden eşitlediğiniz cihazları kaldırabilirsiniz.

iOS Ne & Nasıl

26 Ekim 2017 at 14:22

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*