CFosSpeed ​​ile daha hızlı İnternet kullanımı için bilgisayarı ayarlama

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet hızı ile ilgili şikayetler iyice azalmaya başladı değil mi? Ancak hala yeterli bulmayanlar var veya gerçekten yavaş İnternet sorunu yaşıyorlar. İnternet hızından şikayet ediyorsanız, ilk önce İnternet servis sağlayıcısına başvurmanız gerekiyor. Yani, ülkemizde Ttnet, Turkcell Superonline gibi başvurmanız gerekir. Aldığınız pakete göre, servis sağlayıcısında herhangi bir sorun yoksa, o zaman bilgisayarınızdaki kullanıma dikkat etmeniz gerekir.

İnternet hızlandırma programlarının kullanımını yanlış anlayan arkadaşlar var. Bir program, servis sağlayıcısı tarafından sağlanan İnternet hızında herhangi bir değişiklik yapamaz. Bu tarz programlar, sadece bilgisayarınızda arka planda gereksiz yere İnternet’i kullanan programları optimize ederek, sadece sizin kullanımınıza göre ayarlamayı amaç edinen programlardır.

CFosSpeed ile İnternet hızlandırma

CFosSpeed, Windows bilgisayarınızı daha hızlı İnternet kullanımı için ayarlamayı sağlamak amacıyla tasarlanmış programlardan biridir. Türkçe dil desteği sağlar.

İnternet bağlantısından en iyi şekilde yararlanmak isterseniz, Windows bilgisayarı İnternet’e bağlanma biçimini iyileştirmek için yapılandırarak, daha hızlı ve daha istikrarlı İnternet kullanımı elde edersiniz. Bunun için İnternet hızını arttırmak için çeşitli Windows ayarlarını düzene sokan ve optimize eden bu programı kullanabilirsiniz. CFosSpeed, bant genişliğini arttırma, ping süresini azaltma, ses veya video akışlarının oynatımını arabelleğe almakta harcanan süreyi azaltmak için yardımcı olacaktır.

CFosSpeed, İnternet trafiğinin şekillendirilmesini iyileştirmek için, Windows’daki RWIN ve MTU ayarlarını değiştirerek, yüklemeleri önemli ölçüde hızlandırır. Bu, her türlü İnternet bağlantısı için ADSL, 3G/4G LTE, WiFi ve daha fazlası için çalışır. RWIN ve MTU ayarlarını değiştirerek İnternet hızını arttırmak, İnternet üzerinden veya P2P programları veya Skype gibi VoIP programlarını kullanarak çok oyunculu oyunlar oynuyorsanız özellikle yararlıdır. İndirdiğiniz dosyalar için tam indirme hızını görürseniz ve indirme hızı yavaş yavaş düşerse, bu yöntemi kullanarak kararlı yüksek indirme hızını elde edebilirsiniz.

cFosSpeed, Windows için gelişmiş bir İnternet optimizasyon programıdır. Çevrimiçi oyunları veya VoIP uygulamalarını kullanırken indirme hızını önemli ölçüde artırabilir ve gecikmeyi azaltabilirsiniz. Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 ve Windows 7 sistemleri ile uyumludur.

Windows için cFosSpeed indir

İnternet Windows Yazılım

07 Kasım 2017 at 15:58

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*