Cometdocs: Ücretsiz Masaüstü & Online PDF Dönüştürme Aracı

Sponsorlu Bağlantılar

Çeşitli belge formatları arasında, dosyaları dönüştürmek için iyi bir program arandığında birkaç seçeneğiniz vardır. Diğer biçimlerden PDF’ye dönüştürme yapmak için bir çok program vardır fakat online olarak dönüştürme yapmanızı sağlayacak pek yoktur. Neyse ki hem masaüstü hem de online olarak dosyalar arasında dönüştürme yapmayı sağlayacak Cometdocs ücretsiz program var.

Cometdocs bazı istisnai dosya dönüştürme yetenekleri sunan ücretsiz bir online belge yönetimi hizmetidir. Cometdocs masaüstü uygulaması ile, belge oluşturmak ve bilgisayar üzerinde tüm belgeleri yönetebilirsiniz.

Ücretsiz dosya dönüştürme

Windows için masaüstü uygulaması indirin. E-posta adresi ve parola istendiğinde girin. Eğer kayıtlı değilseniz, kayıt işlemini tamamlayın. Bu sadece bir kaç adımdır. Bir onay mesajı aldıktan sonra adınızı, e-posta adresinizi ve şifrenizi girip hesabı aktif hale getirmelisiniz.

CometDocs-Email

Cometdocs hesabınıza oturum açın. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin. Oturumu açtıktan sonra, dönüştürmek istediğiniz bilgisayarınızdaki bir dosyayı bulun. Dosyaya sağ tıklayın ve yanındaki Cometdocs logolu dönüştürme seçeneğini arayın. Dosyanız PDF ise, Cometdocs desteklediği pek çok biçimi sunacaktır.

Cometdocs Converter

Dönüştürülecek format/biçim seçildikten sonra, dosya dönüştürme için Cometdocs sunucularına gönderilecektir.

Dönüşüm tamamlandığında ve yeni dosya bilgisayarınıza indirildikten sonra, görev çubuğunda Cometdocs simgesi üzerinde belirecek bir pop-up göreceksiniz. Dönüştürülen dosyayı görmek için bildirime tıklayın. Dönüştürülen dosya otomatik olarak orijinal dosyanın bulunduğu aynı klasöre yüklenir.

Süreç, dosya biçimini ve boyutuna bağlı olarak biraz zaman alır. Bu arada, görev çubuğu simgesine tıklayarak dosyanın durumunu kontrol edebilirsiniz.

Uygulama oturumunu kapatmak için, sistem tepsisindeki/saatin yanındaki Cometdocs ikonuna tıklayın ve “Sign Out/Çıkış” seçeneğini seçin.

Şu anda Cometdocs, Windows 8 ve Windows 7 işletim sistemlerini destekler. Ayrıca, iOS ve Linux sürümleri için de kullanılabilir.

Online Dosya Dönüştürme Aracı

Online Tool/Online Aracı kullanmak çok basittir. Basitçe, e-posta adınız ve şifreniz ile giriş yapın, dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin veya GoogleDrive, Dropbox veya diğer bulut hizmetlerinden içe aktarabilirsiniz.

Cometdocs online pdf donusturme

Daha sonra, dönüştürme seçeneğini seçin ve sürükleyin ve istenilen biçime dönüştürmek için dosya açılır.

Dosya boyutu büyük (en fazla 100MB) olan dosyaları aramak için ‘Advanced Search/Gelişmiş arama’ işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Cometdocs PDF dosyalarından Word, Excel, PowerPoint, text, Libre documents, Web page, AutoCad, Images ve daha fazlasına dönüştürme yapmayı sağlar.

Dosya dönüştürmek için iyi bir online araç veya masaüstü yazılımı arıyorsanız, kesinlikle bunu denemelisiniz.

Cometdocs İndir

Cometdocs online dosya dönüştürme programının masaüstü sürümünü buradan indirebilirsiniz.

İnternet Ne & Nasıl PCsen PCsen Özel Ücretsiz Windows 7 Windows 8

16 Kasım 2013 at 16:28

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*