Convert Everything: Android İçin Ultimate Birim Metin Dönüştürücü

Sponsorlu Bağlantılar

Kilometre vs mil, duyarlılık (Celsius) vs Fahrenheit. Dollar vs. Euro – aynı tip için kullandığınız birimler coğrafi bölgelerde ve kullanım durumları arasında değişir.

Bilgisayar çağından önce, birim dönüştürme formülü (veya yazılı olarak bunu taşımak) hatırlamak zorunda kalmak ve daha sonra gerektiğinde el ile hesaplama yapmak gerekliydi. Söylemeye gerek yok, bu bir işkenceydi, ama dijital hesap makineleri ve daha sonra, cep telefonları sayesinde, istenilen miktar ve birim kadar dönüşüm yapmak  için istenen birim seçimi çok kolay olmuştur.

Sayısız akıllı telefon uygulamaları bu konuda yardımcı olabilir ve çoğumuzun telefonunda bu uygulamalar yüklüdür. Bir birimden, diğerine dönüştürme gereksinimi duyuyor musunuz?

Convert Everything uygulamasını yükledikten sonra, başka hiçbir birim çevirici, dönüştürücüye ihtiyaç duymayacaksınız. Uygulamayı başlattığını zaman, ilk fark edeceğiniz şey ne kadar iyi tasarlanmış olması. Uygulamada güzel işlevler görünüyor. Convert sekmesi, mesafe, zaman, kütle, hız ve ivme gibi basit bilimsel olanlardan elbise ve ayakkabı numaraları gibi günlük kullanım olanlara kadar tüm desteklenen 100’den fazla birimi göreceksiniz.

Convert-Everything-for-Android

Uygulamayı başka bir birim çevirici gibi kullanın – miktar türünü seçin, sonraki ekranda değerini girin ve ardından birimi seçin. Ayrıca, isteğe bağlı olarak (varsayılan olarak 2 ondalık nokta olarak ayarlanmış) bir hassasiyet belirtebilirsiniz.

Sık sık belirli miktarlarda dönüştürme yapmak için, dönüştürme sekmesi altında birim girişi yapmak için uzun listeden seçmek zorunda kalacaksınız. Bu durumda kalmamak için Sık Kullanılanlar düğmesini tıklayarak sık kullandıklarınızı ekleyebilirsiniz. Ayrıca tarih bölümünde son dönüştürülen miktarlara da erişebilirsiniz.

Convert-Everything-Android

Convert Everything uygulaması Lite ve Pro olmak üzere iki sürüm sunuyor. Lite sürüm ücretsizdir ama reklam içeriklidir, reklamlardan kurtulmanız için ücretli programı almanız gerekiyor. Pro sürümünü 2.99$ fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Ücretsiz İndir Ücretli İndir

Android Mobil PCsen Özel

13 Ekim 2013 at 04:25

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*