DDownloads İndir: Programları Direkt İndirme Yazılımı

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni bir PC satın aldığınız zaman her zaman mutlu olursunuz, ancak gerekli tüm yazılımları yüklemek, ayarlamak çok yorucu bir iştir. Flash, Paint.Net, Adober Reader, Photoshop, Dropbox, CCleaner vb gibi gerekli yararlı araçları bulup indirmek ve yüklemek zaman alır ve can sıkıcı bir iştir.

Sizlerin bu sorununu gidermek için yardımcı olacak mükemmel bir program sunuyoruz.

DDownloads popüler ücretsiz uygulamalardan 400’den fazla programın indirme bağlantılarını sağlayarak süreci basitleştirmek için yardımcı bir programdır. Tüm web üzerinden güvenli ve güvenilir indirme linkleri için arama zahmetini ortadan kaldırır. Antivirüs programlarından video araçlarına her türlü programa DDownloads kolayca ulaşılabilir.

ddownloads indir

DDownloads için söyleyeceğim önemli şeylerden birisi de, her hangi bir üçüncü parti uygulama yüklemeden, tarayıcı araç çubuklarını işgal etmeden tek bir tıklama ile kurulum dosyasını indirip, kurabilirsiniz.

DDownloads programını başlattığınız zaman, uygulama gruplarının ayrıntılı listesine sahip basit bir giriş sayfası göreceksiniz. Uygulamalar listesine göz atmak için herhangi bir grup üzerine tıklayın. Eğer ‘Windows Starter Kit’ üzerinde tıklarsanız, Adobe Reader, Java ve Visual C + +, vb gibi en çok kullanılan uygulamalar listesini göreceksiniz.

Antivirus, Firewall Apps (Güvenlik duvarı uygulamaları), Browsers (Tarayıcılar), Networking, Graphic Tools (Ağ ve Grafik araçları), Registry Cleaner (Kayıtdefteri temizleme) ve daha fazla kategori ile kolay bir kullanım sunuyor.

Örneğin bilgisayarınıza bir antivirüs programı yüklemek istiyorsanız, Google’dan arama yapıp uygun programı bulmanız, indirmeniz ve yüklemeniz gerekir. Özellikle kötü amaçlı yazılım barındıran sitelerden program indirmek bilgisayarınıza ne kadar zarar verebilir. Bunun gibi bir çok şey söyleyebiliriz. Ama artık bunları unutun. Sadece tek bir tıklama ile istediğiniz programı yükleyebilirsiniz. Yapmanız gereken program içeriğinde ki kategorilerden Antivirüs kategorisini seçmek ve sisteminize yüklemek istediğiniz programı seçmek. Evet programı anında sisteminize yükleyebilirsiniz.

ddownloads download

Başka bir örnek vermek gerekirse; Flash Player indirmek istiyorsanız sadece listeden seçmeniz gerekir ve sonra ‘Direct Download‘ üzerine tıklayın ve bir klasör ve dosya belirtin. Adobe Flash Player programını hemen indirmeye başlayacaktır. Eğer uygulamalar ve indirmek için mevcut programların tüm listesini görmek istiyorsanız All üzerine tıklayın.

DDownloads Özellikleri

  • Güvenli ücretsiz indirme bağlantıları sağlar.
  • Tamamen ücretsiz ve taşınabilir bir uygulamadır.
  • Resmi ve güvenilir kaynaklardan doğrudan indirme bağlantıları sağlar.
  • İndirmek için kullanılabilir uygulamaların güncelleştirilmiş sürümünü sağlar.
  • Tüm yükleme çeşitleri mevcuttur.
  • Uygulamalar ile birlikte Servis Paket Teklfileri ve Codec bağlantılar.
  • Herhangi bir üçüncü parti uygulama yüklemesi olmadan programları indirme ve yükleme.
  • Düzenli olarak uygulamaların yeni ve güncellenmiş bir sürümü günceller.

Bu avantajlar yanında, DDownloads programının birkaç sınırlaması vardır. Direct Download Option, Direkt indirme seçeneği her program için mevcut değil. Diğer programlar için, Direct Download From Page, sayfadan doğrudan indir üzerine tıklayıp ve indirmek istediğiniz dosyayı seçmek zorundasınız.

PC ye format attıysanız veya yeni bir PC aldıysanız bilgisayarınız için gerekli programları indirmenize yardımcı olacak DDownloads programını sunduk. Umarız faydalı olur. Programı kullanan arkadaşlarında geri bildirim yapmalarını bekliyoruz.

Uygulamayı İndir

PCsen Özel Ücretsiz Yazılım

15 Ocak 2013 at 18:16

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*