Discord İndir – Android Oyun İçi Sesli Konuşma ve Sohbet Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun içi sesli konuşma, mesajlaşma ve sohbet uygulamaları genelde PC’ler için tasarlanmıştır. Akıllı telefonların gelişmesi ve mobil oyunların daha popüler olmasından dolayı oyun sohbet uygulama geliştiricileri bu alana yönelmeye başladı. Mobil cihazlar için oyun sohbet uygulamaları pek yaygın değildir. Pek fazla uygulama olmadığı için seçim yapmak o kadar da zor değildir. Ancak çok basit sohbet uygulamalarını bir kenara bırakmanızı ve bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederiz. Özellikle sesli konuşma, gerçek zamanlı mesajlaşma ve oyun içi sohbet imkanı sunması bu uygulamayı cazip yapan nedenlerden bazılarıdır. Şimdi uygulama ile ilgili detaylı bilgiler için yazımızı okumaya devam edin.

discord-indir-android-oyun-ici-sesli-konusma-ve-sohbet-uygulamasi

Android için Discord uygulaması ile oyun içi sesli konuşun ve sohbet edin

Discord, Android telefon ve tablet oyuncuları için tasarlanmış oyun içi ücretsiz sesli konuşma, mesajlaşma ve sohbet uygulamasıdır. Oyun oynarken arkadaşlarınızla iletişimde olmak özellikle online oyunlarda gereklidir. Oyun içinde strateji belirlemek ve aynı anda hareket etmek için sürekli iletişim kurmanız gerekir. Bunun için bir çok uygulama mevcuttur ancak Discord mobil uygulamasının özelliklerinin olacağını sanmıyorum.

Discord – Chat for Gamers uygulaması gerçekten çok başarılı bir uygulamadır. Sade, basit tasarımı ve kullanışlı olması açısından oyuncular tarafından tutulmaktadır. Discord Android uygulaması ile AFK iken bile tüm Discord sesli ve yazılı sohbet kanallarına bağlı kalabilirsiniz. Ekip üyeleri ile sohbet etmek için, online oyun oynayanın kim olduğunu görmek ve ekip arkadaşlarla yapılan konuşmaları kimsenin kaçırmaması için ideal bir uygulamadır.

Modern bir oyun sohbet uygulamasından beklediğiniz özellikleri ve daha fazlasını içermektedir.

Ses kanallarına katılarak grubunuzla sesli sohbet yapabilirsiniz. Oyun içi sesli konuşma arayanlar için faydalı bir özelliktir. Gerçek zamanlı mesajlaşma sayesinde, arkadaşlarınızla canlı olarak sohbet edebilir, video ve resim paylaşımı yapabilirsiniz. Push bildirimleri sayesinde, gönderilen mesajlardan anında haberdar olabilir ve konuşmaları kaçırmazsınız. Anında davet etme özelliği sayesinde bağlantıyı paylaşarak sesli konuşma sunucusuna arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz.

discord-indir-android-oyun-ici-sesli-konusma-ve-sohbet-uygulamasi-1

Birebir özel mesaj gönderme desteği de vardır. Özel bir görüşme yapacaksınız, birebir olarak özel bir konuşma alanında sohbet edebilirsiniz. Tek bir sohbet sunucusuna bağlı kalmadan tüm oyun sohbet gruplarını yönetmek mümkündür.

Android için Discord indir

Android için Discord uygulaması sürekli güncellenmektedir. Bu nedenle güncel sürümünü kullanmanızı tavsiye ederiz. Uygulamayı kullanabilmeniz için en az Android 4.1 sistemine sahip cihazınızın olması gerekir. Küçük dosya boyutuna sahiptir. Aşağıdaki bağlantıdan Discord uygulamasını indirebilirsiniz.

Android için Discord indir

Android PCsen

04 Ekim 2016 at 17:11

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*