Discord İndir – iPhone iPad Oyun İçi Sesli Konuşma ve Sohbet Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefon kullanımı her geçen gün artmakta ve dolayısı ile oyun oynayanların sayısı da artmaktadır. Oyunlar için yardımcı olan bir çok uygulama vardır. Bunlardan en önemlisi de oyun için sohbet ve mesajlaşma uygulamalarıdır. Oyuncular için tasarlanmış bu uygulamalar sayesinde ekip arkadaşlarınızla anında sohbet edebilirsiniz. Video veya resim paylaşımı yapabilirsiniz. iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) içinde tasarlanmış oyun içi sesli konuşma ve mesajlaşma uygulamalardan birini paylaşmak istedik. Kesinlikle denemenizi tavsiye edeceğimiz başarılı bir uygulamadır.

discord-indir-iphone-ipad-oyun-ici-sesli-konusma-ve-sohbet-uygulamasi

iOS için Discord uygulaması ile oyun içi sesli konuşun ve sohbet edin

Discord, iPhone telefon ve iPad tablet oyuncuları için tasarlanmış oyun içi ücretsiz sesli konuşma, mesajlaşma ve sohbet uygulamasıdır. Oyun oynarken arkadaşlarınızla iletişimde olmak özellikle online oyunlarda gereklidir. Oyun içinde strateji belirlemek ve aynı anda hareket etmek için sürekli iletişim kurmanız gerekir. Bunun için bir çok uygulama mevcuttur ancak Discord mobil uygulamasının özelliklerinin olacağını sanmıyorum.

Discord – Chat for Gamers uygulaması gerçekten çok başarılı bir uygulamadır. Sade, basit tasarımı ve kullanışlı olması açısından oyuncular tarafından tutulmaktadır. Discord iOS uygulaması ile AFK iken bile tüm Discord sesli ve yazılı sohbet kanallarına bağlı kalabilirsiniz. Ekip üyeleri ile sohbet etmek için, online oyun oynayanın kim olduğunu görmek ve ekip arkadaşlarla yapılan konuşmaları kimsenin kaçırmaması için ideal bir uygulamadır.

Modern bir oyun sohbet uygulamasından beklediğiniz özellikleri ve daha fazlasını içermektedir.

Ses kanallarına katılarak grubunuzla sesli sohbet yapabilirsiniz. Oyun içi sesli konuşma arayanlar için faydalı bir özelliktir. Gerçek zamanlı mesajlaşma sayesinde, arkadaşlarınızla canlı olarak sohbet edebilir, video ve resim paylaşımı yapabilirsiniz. Push bildirimleri sayesinde, gönderilen mesajlardan anında haberdar olabilir ve konuşmaları kaçırmazsınız. Anında davet etme özelliği sayesinde bağlantıyı paylaşarak sesli konuşma sunucusuna arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz.

discord-indir-iphone-ipad-oyun-ici-sesli-konusma-ve-sohbet-uygulamasi-1

Birebir özel mesaj gönderme desteği de vardır. Özel bir görüşme yapacaksınız, birebir olarak özel bir konuşma alanında sohbet edebilirsiniz. Tek bir sohbet sunucusuna bağlı kalmadan tüm oyun sohbet gruplarını yönetmek mümkündür.

iPhone, iPad için Discord indir

iOS için Discord uygulaması sürekli güncellenmektedir. Bu nedenle güncel sürümünü kullanmanızı tavsiye ederiz. Uygulamayı kullanabilmeniz için en az iOS 8.1 sistemine sahip cihazınızın olması gerekir. Küçük dosya boyutuna sahiptir. Aşağıdaki bağlantıdan Discord uygulamasını indirebilirsiniz.

iPhone iPad için Discord uygulamasını indir

iPad iPhone iPod touch

04 Ekim 2016 at 17:27

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*