Discord İndir – Windows PC İçin Oyun İçi Sesli Konuşma ve Sohbet Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Windows bilgisayarda oyun oynamak ayrı bir keyiftir. PC için şuan piyasada binlerce oyun mevcuttur. Bu oyunların bir çoğuda ekipçe oynanmaktadır. Ekip ile oynanan oyunlarda iletişim kurmak bir zorunluluktur. Bir çok oyunun kendi içerisinde iletişim kurmak için araçlar mevcuttur. Ancak olmayanlar için yardımcı uygulamalardan faydalanmak gerekir. Bunun mevcut bir çok uygulama vardır. Bunlardan en meşhuru ise TeamSpeak uygulamasıdır. Ancak alışkanlıkları bir kenara bırakırsak oyun içi sohbetler için kaliteli uygulamalarda vardır. Bunlardan biri de Discord uygulamasıdır.

Windows PC İçin Discord oyun sohbet uygulaması

discord-indir-windows-pc-icin-oyun-ici-sesli-konusma-ve-sohbet-uygulamasi

Discord, şuan piyasada mevcut olan en iyi oyun sohbet uygulamalardan biridir. Sesli konuşma, gerçek zamanlı mesajlaşma ve sohbet, video ve resim paylaşma gibi özelliklere sahiptir. Ekip arkadaşlarınızla daha iyi bir iletişim kurmak için bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederiz. Küçük dosya boyutuna sahip olması, karmaşıklıktan uzak basit ve kullanışlı olması ve diğer oyun içi sohbet uygulamalardan daha kapsamlı özellikleri sahip olması bu uygulamayı denemek için iyi sebeplerdendir.

Yapmanız gereken ilk şey bir hesap oluşturmak ve giriş yapmaktır. Bu kolaydır ve yazılım arayüzünden doğrudan yapılabilir. Eğer isterseniz, web tarayıcısı üzerinden de hesap oluşturma yapabilirsiniz. Yalnız “Ben robot değilim” ile ilgili bir sorun yaşanmaktadır.

Arkadaşlarınızı ekleyin, isterseniz grup oluşturun ve ayrıca mevcut arkadaşlarınızdan online olanları görebilirsiniz. Bunun yanı sıra bekleyen listede kimlerin olduğunu görebilir ve aynı zamanda engellediğiniz kişileri de görebilirsiniz.

discord-indir-windows-pc-icin-oyun-ici-sesli-konusma-ve-sohbet-uygulamasi-1

Ayarlar bölümünde, Twitch veya YouTube hesabınıza bağlanmak mümkündür. Bu özellik web üzerinde canlı yayın yapanlar içindir.

Program oynadığınız oyunları algılamakta başarısız olursa kendiniz ekleyebilirsiniz. Görünümü değiştirmek mümkündür. Ayrıca, sohbet ederken kendinizi susturmak istiyorsanız iki tıklama ile yapabilirsiniz.

Windows PC İçin Discord indir

Discord uygulaması Windows 10, 8.1, 8, 7 sistemlerini desteklemektedir. Eğer güncel bir sürümü çıkmışsa indirme linki çalışmayabilir. Bu nedenle üretici sayfasına giderek güncel sürümü indirebilirsiniz.

Windows PC için Discord indirÜretici sayfadan indir

PCsen Özel Ücretsiz Windows 10 Windows 7 Windows 8

04 Ekim 2016 at 17:49

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*