Discord: Ücretsiz Oyun İçi Sesli Konuşma, Mesajlaşma ve Sohbet Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

PC oyunları oynarken arkadaşlarınıza bağlanmak için bir kaç seçenek vardır. Oyunun kendisi tarafından geliştirilen iletişim aracını kullanabilir veya oyun için mesajlaşma ve sohbet uygulamaları kullanabilirsiniz.

Oyun içi konuşmave sohbet programında Ventrilo ve TeamSpeak en popüler uygulamalardan biridir. Bu iki uygulamada gerçekten çok iyi çalışmaktadır. Bu nedenle oyuncuların başka programları araması için herhangi bir sebep yoktur. Ancak son derece kullanışlı, temiz ve küçük bir programa rastladım. Yüklemesi ve kullanımı çok kolaydır. Karmaşıklıktan uzak sade bir tasarıma sahiptir. Discord, oyuncular için güvenli, hızlı, ücretsiz sesli ve yazılı sohbet uygulamasıdır. Android ve iOS mobil cihazların yanı sıra Windows ve Mac sistemlerinde de kullanılabilir.

discord

Oyun içi Discord sohbet uygulaması

Discord oyun için sesli konuşma, mesajlaşma ve sohbet uygulaması PC’lerde ve akıllı telefonlarda kullanılmaktadır. Ayrıca Firefox, Chrome ve Opera tarayıcılardan hesaba giriş yaparak sohbet edebilirsiniz. Bunların yanı sıra, Ventrilo, TeamSpeak ve Skype sohbet ve mesajlaşma uygulamalarına kıyasla ekstra özellikler içermektedir. Oyun geliştiricileri kendi bünyesinde bu uygulamalarla bir kıyaslama yapmıştır. Eğer kıyaslama iddaaları doğru ise gerçekten harika bir uygulama olduğunu söylememiz gerekir.

discord-ucretsiz-oyun-ici-sesli-konusma-mesajlasma-ve-sohbet-uygulamasi-1

Discord uygulaması %100 ücretsiz iletişim imkanı sunar. Bunun anlamı herhangi bir ek ücret ödemeden tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. IP & DDoS bağlantı imkanı sunar. Diğerlerinde sadece IP bağlantısı vardır ve bazılarında ikisi de yoktur. Tarayıcı desteği içermektedir. Mobil uygulamaları mevcuttur. Arkadaş listesi oluşturabilirsiniz ve favori arkadaşlarınızla bir grup oluşturmanız mümkündür. Oyun içi yerleşimi sayesinde, oyun oynarken arkadaşlarınızla iletişim halinde olabilirsiniz. Bu özellik sadece TeamSpeak uygulamasında vardır. Düşük gecikme süresi vardır. Bilgisayarınızı çok yormadan çalışır. Böylece oyun hızını etkilemeden kullanabilirsiniz.

Discord indir

Daha öncede söylediğimiz gibi Discord sohbet uygulaması Android, iOS, Windows ve Mac sistemler ile uyumlu versiyonları vardır. Aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Windows PC Android iPhone, iPad

İnternet Oyun PCsen Özel Ücretsiz

04 Ekim 2016 at 17:10

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*