Dragon Dictation: iPhone Konuşarak Mesaj Yazma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Dragon Dictation; iPhone, iPad, iPod tuch mobil cihazlarınızdan konuşarak mesaj yazmayı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Dragon Dictation sesle mesaj yazma uygulaması iPhone 5 ile de uyumludur.

iPhone telefonunda sesli mesaj yazmak isteyenler için mükemmel bir uygulama. Dragon Dictation uygulaması ile konuştuklarınızı metin veya e-posta olarak görmenizi sağlar. Sesle mesaj yazma, konuşarak mesaj yazma sayesinde artık tek tek tuşlara dokunarak yazmaktan kurtulacaksınız ve çok hızlı bir şekilde mesaj yazabileceksiniz.

Dragon Dictation uygulaması ile Facebook zaman tünelinizi veya Twitter güncellemelerini konuşarak yazma sayesinde değiştirebilirsiniz.

Özellikle flört eden gençler için yardımcı olacak mükemmel bir uygulama. Mesaj yazmayı artık bir kenara bırakın ve çok hızlı bir şekilde sevdiğiniz için konuşarak mesaj yazın.

Dragon Dictation uygulamasının özellikleri:

  • Söylediklerinizi anında SMS, e-posta olarak gönderebilirsiniz.
  • Twitter ve Facebook için güncellemeler gönderebilirsiniz.
  • Kullanışlı düzenleme özelliği; önerilen alternatifler listesini sağlar.
  • Ses odaklı düzeltme arayüzü.

iphone konusarak mesaj yazma

Dragon Dictation uygulaması internet bağlantısı gerektiriyor. WiFi veya 3G/EDGE ile internete bağlanarak uygulamayı kullanabilirsiniz. Evet uygulamanın tek dezavantajı internet bağlantısına ihtiyaç duyması. Bunun dışında uygulama kullanımı son derece basittir.

Dragon Dictation uygulaması ücretsiz ve Türkçe dil desteği de mevcuttur.

iPhone mobil cihazlar için piyasada pek çok konuşarak mesaj yazma uygulaması var. Ama Dragon Dictation Türkçe dil desteği sunuyor. Bu nedenle bu uygulamayı kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Dragon Dictation kullanımı çok basittir. Uygulamayı açın, konuşmaya başlamak için ekrana dokunun, konuştuklarınız bittikten sonra bitti düğmesine tıklayarak konuştuklarınızı kaydedebilirsiniz. Kaydettikten sonra isterseniz Facebbok, Twitter güncellemesi yapabilirsiniz, isterseniz e-posta ve SMS olarak gönderebilirsiniz.

Uygulamayı İndir

iPad iPhone iPod touch Mobil PCsen

13 Ekim 2013 at 05:48

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*