Evalaze: Windows Uygulamaları Sanallaştırma Programı İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Evalaze, sanal bir uygulamayı çalıştırmak için olanak sağlayan ücretsiz ama güçlü bir yazılım sanallaştırma uygulamasıdır. Sanal uygulamaların, Windows ve diğer programların çalışmasını etkilemesini engellemek için program farklı bir sanal bir ortam oluşturur. Uygulama aynı sistem üzerinde bir uygulamanın farklı sürümlerini çalıştırmanızı sağlar.

Evalaze yazılımının üç sürümü mevcuttur; Free, Professional ve Commercial. Bu yazımızda Free, ücretsiz sürüm hakkında bilgi vereceğiz.

evalaze sanallastirma programi

Uygulamayı ilk çalıştırdığınızda, tamamen sisteminizi tarar ve en iyi performans için kendini optimize eder. Yazılımı tarafından oluşturulan sanal platform, esnek, hızlı ve akışkandır.

İşte sanallaştırmasının bazı özellikler şunlardır:

  • Hızlı, güçlü ve kuvvetli platform.
  • Geleneksel şekilde uygulamaları yüklemeniz gerekmez.
  • Kayıt hataları ve sistem çökmelerinde korur.
  • Modern sistemlerde uygulamalar eski sürümlerini çalıştırmak için izin verir.
  • Uygulamalar terminal sunucular, USB bellekler üzerinde, ağ sürücüleri veya bir PC üzerinde yerel olarak çalıştırılabilir.
  • PC işleyişini etkilemeden, zararlı yazılımı çalıştırmak için izin verir.

Evalaze Windows Server 2003 ve Windows 2008 çalıştıran sunucular ile Windows XP (SP2), Windows Vista, Windows 7 ve gibi Windows 8 işletim sistemlerinin 32/64 bit platformlarını da destekler. Yazılım yardımcısı, yazılımın her adımında size rehberlik edecektir.

evalaze sanallastirma programi 1

Read mode ve Merge mode olmak üzere mevcut iki sanal mod vardır. Read mode, modunda sadece sanal uygulama içeriğini okumak değil ve yapılandırabilirsiniz. Merge mode tamamen okuyabilir veya gerçek sistem üzerinde yazma sistemi ile etkileşim sağlar. Sanal uygulamaları kullanmak için Read mode, modu tavsiye edilir.

Evalaze yazılımı, nasıl kullanılacağını anlatan bir yazılım asistan kılavuzu ile güzel ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Bu yazılım ile, Sanallaştırma (Virtualization) büyük ölçüde basitleştirilmiştir. Hızlı ve güvenle uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Uygulamayı İndir

Ücretsiz

15 Ocak 2013 at 17:44

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*