Facebook, Instagram ve Twitter İçerikleri İndirme ve Yedekleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde, Facebook, Twitter, Google+, Instagram, Flickr gibi pek çok sosyal ağ ve görüntü paylaşım sitelerine resim yükleriz. Bir noktada, duvar kağıtları vb elde etmek için bazı sosyal ağ siteleri veya görüntü paylaşım web sitelerine kullanmak iyidir. Ama sosyal ağ sitelerine bağımlı olduğumuz durumda sorun ortaya çıkıyor. Hesabınızı kapatmak istiyorsanız ya da sadece Facebook, Instagram veya Twitter‘a yüklediğiniz favori fotoğrafları veya içeriklerin bir yedeğini oluşturmak istiyorsanız Social Downloader kullanabilirsiniz.

Social Downloader

Sosyal Downloader, Facebook, Instagram ve Twitter sosyal ağlarından fotoğraf ve video indirmek için yardımcı olan Windows için ücretsiz bir uygulamadır. Twitter şimdilik listede yok ama geliştirilme aşamasındadır.

Facebook hesabından fotoğrafları (duvar, albümler ve etiketlenmiş), yorumlar ve beğendiğiniz içeriklerin bir yedeklemesini indirmek için seçenek sunar.

Instagram hesabından fotoğraflar, videolar, yorumlar, beğeniler, etiketler, arkadaşları ve takipçilerin bir yedeklemesini indirebilirsiniz.

Twitter hesabından tweetler, favoriler ve arkadaşların bir yedeğini alabilirsiniz.

Social Downloader ile kolayca Facebook ve Instagram hesabınızdaki seçilen veya tüm görüntüleri ve videoları indirebilirsiniz. Social Downloader, Windows 10 ve önceki sürümleri için kullanılabilir. Bu ücretsiz araç için özel bir sistem gereksinimi yoktur.

Facebook, Instagram ve Twitter’dan içerik indirin

Bunu yapmak çok kolaydır ve fazla zamanınızı almaz. İlk önce, Social Downloader programını bilgisayarınıza yükleyin. Yükleme sırasında, böyle bir seçenek olacaktır,

facebook-instagram-ve-twitter-yedekleyin-ve-indirin

Unutmayın, hesabınızdan veya hesaplarınızdan video indirmek istiyorsanız Video Downloader yüklemeniz gerekir. Eğer video indirmek istemiyorsanız seçili seçeneğin işaretini kaldırın ve devam edin. Kurulum tamamladıktan sonra, böyle bir pencere açılır.

facebook-instagram-ve-twitter-yedekleyin-ve-indirin-1

Facebook ve Instagram hesabınızı buradan ekleyebilirsiniz. Herhangi bir hesap eklemek için, sadece, ilgili butona tıklayarak bilgilerinizi girin ve görüntüleri ve videoları almak için Social Downloader programına izin vermeniz gerekir.

Bunun ardından, böyle bir pencere açılacaktır:

facebook-instagram-ve-twitter-yedekleyin-ve-indirin-2

Bu bir Instagram hesabı gibidir, takip ettikleriniz, beğendikleriniz ve favori etiketleri bulabilirsiniz. Facebook hesabı eklediğiniz zaman albümleri ve etiketlendiğiniz fotoğrafları gösterecektir. Yukarıda belirtilen hesabı alıyorsanız, toplu olarak görüntüleri indirebilirsiniz. Sadece istediğiniz fotoğrafları indirmek istiyorsanız, bunun için sadece görüntüleri seçin ve Download Selected düğmesine tıklayın. Eğer tüm fotoğrafları indirmek istiyorsanız Download All düğmesine tıklayın.

Not: Düzenli olarak bu ücretsiz yazılımı kullanmaya devam etmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip etmenize gerek yoktur.
Bir süre Social Downloader kullanmak istiyorsanız, Facebook / Instagram hesabından uygulamanın erişimini iptal etmenizi tavsiye ederiz. Bunun için aşağıdaki adımları uygulayın.

Facebook: Eğer programa Facebook hesap yetkisi vermişseniz, bu linke tıklayın, Social Download seçeneğini kaldırın.

Instagram: Eğer programa Instagram hesap yetkisi vermişseniz, bu linke tıklayın, Social Download erişimini geri alın.

Social Downloader indir

Facebook ve Instagram fotoğrafları indirmek, Twitter içerikleri yedeklemek için Social Downloader programını kullanabilirsiniz. Programı buradan indirebilirsiniz.

PCsen Ücretsiz

15 Ekim 2016 at 13:08

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*