Fotosizer: Ücretsiz Toplu Resim/Fotoğraf Boyutlandırma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

DSLR fotoğraf makinesi ile çekilen yüksek çözünürlüklü görüntüleri paylaşmak veya yüklemek, özellikle e-posta yoluyla göndermek çok zaman alır. E-posta yoluyla görüntü alma ya da göndermek için düşük çözünürlüklü görüntüler çok daha hızlı yüklenir ve e-posta için uygundur.

Fotosizer pek çok efektleri ile birkaç dakika içinde resim/fotoğrafları yeniden boyutlandırmaya yardımcı olan ücretsiz bir toplu görüntü resim/fotoğraf boyutlandırma programıdır. Görüntü kalitesini düşürmeden tek bir seferde toplu olarak resim/fotoğraf ölçeklendirme yapabilirsiniz.

Fotosizer İnceleme

Fotosizer ana menu

Fotosizer görüntü boyutlandırma yazılımı ile kolayca herhangi bir web sitesine görüntüleri kolayca yükleyebilirsiniz. Hatta başka bir cihaz ile paylaşabilirsiniz. Bu yazılım TIFF, PNG, GIF, JPEG ve BMP dahil olmak üzere, birden fazla çıkış formatlarını destekler.

Fotosizer Temel Özellikleri:

İşte Fotosizer büyük özelliklerden sadece birkaçı:

  • Görüntünün genişlik ve yüksekliğini özelleştirebilirsiniz.
  • Klasörde yer alan görüntüleri eklemeyi sağlar.
  • Birkaç resim dosya türlerini destekler.
  • Gri ölçekli görüntüleri dönüştürebilirsiniz.
  • Birçok dilde mevcuttur.
  • Bir fotoğraf için sürükle ve bırak seçeneği de dahil olmak üzere arayüzü, kullanımı kolay sahiptir.

Toplu Resim/Fotoğraf Boyutlandırma

Fotosizer ile dört kolay adımda herhangi bir görüntü ya da birden çok görüntüyü yeniden boyutlandırmayı sağlar:

1. Klasör Ekle / Resim Ekle: Add image – Görüntü ekle simgesine tıklayın, görüntüyü yeniden boyutlandırmak için, masaüstüne giderek resmi seçin ve OK tuşuna basın. Görüntü otomatik olarak yeniden boyutlandırılır. Hatta yeniden boyutlandırmak için program arayüzüne görüntüyü sürükleyin ve bırakı. Add Folder – Klasör Ekle düğmesine tıklayarak görüntü klasörünü ekleyebilirsiniz.

Fotosizer resim ekleme

2. Ayarları yeniden boyutlandırma: Resim boyutlandırıldıktan sonra, ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Resize setting” seçeneğine tıklayarak, yükseklik, genişlik veya orijinal görüntünün bir yüzdesini ayarlayabilirsiniz.

3. Boyutlandırılan fotoğrafları kaydet: Yeniden boyutlandırılan görüntüyü seçin ve yeni görüntüyü kaydetmek istediğiniz konumu seçin.

4. Diğer İşlemler: Bu resim boyutlandırma yazılımı, ayrıca bazı efektler uygulamak ve yatay veya dikey olarak veya belirli bir açı ile görüntüleri  çevirebilirsiniz. Arayüzünün sağ panel efektleri, filigran, döndürme, çeşitli ve hedef ayarları gibi diğer işlemler sağlayacaktır.

Fotosizer ücretsiz resim/fotoğraf boyutlandırma, resim/fotoğraf ölçeklendirme programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 (32 bit, 64 bit) ile uyumlu çalışır.

Uygulamayı İndir

Ücretsiz Windows 7 Windows 8 Yazılım

22 Eylül 2013 at 22:23

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*