Free PDF Compressor: PDF Dosya Boyutunu Küçültme

Sponsorlu Bağlantılar

Free PDF Compressor, PDF dosyaların boyutunu küçültme/azaltma için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program. Bir anlamda PDF dönüştürme yapar. Free PDF Compressor, PDF dosyalarının boyutunu azaltmak ve disk alanı, bant genişliği (internet üzerinden kullanırken) ve diğer kaynaklardan tasarruf yapmaya yardımcı olan harika bir programdır.

Telefon ve tablet gibi mobil cihazlar üzerinde PDF dosyalarını okumak için PDF dosyalarının boyutunu azaltır, böylece PDF dosyaları sıkıştırır.

Free PDF Compressor kullanımı kolaydır. Sadece kaynak dosya, çıktı dosyası ve istenen sıkıştırma ayarını seçmeniz gerekir. Program aynı zamanda sıkıştırma işlemi ilerlemesini gösterir.

PDF dosya boyutunu küçültme

Programın beş ayrı ayarı vardır;

Free-PDF-Compressor

Ekran (Screen): Bu ​​ayar genellikle kolayca düşük çözünürlüklü cep telefonu, tablet ve monitör gibi cihazlarda düşük çözünürlükte görülebilir, böylece daha düşük kaliteli bir PDF dosyasını sıkıştırmak için kullanılır.

eBook: Eğer internet üzerinden veya birisine e-posta ile dosyayı göndermek istiyorsanız istiyorsanız bu ayarı kullanabilirsiniz. Bu ayarlar PDF dosyası kalitesini düşürmez ve hatta indirmek ve yüklemek için uygulanabilir bir boyuta sıkıştırır.

Yazdırma (Printing): Bu ​​PDF dosyaları yazdırmak için en uygun ayardır. En iyi kalite ve uygun bir büyüklüğe sahip olacak şekilde PDF dosyalarını sıkıştırır.

Önbaskı (Prepress): Bu ​​ayar da çok sayıda dosya yazdırmak için en uygun olduğu şekilde PDF dosyalarını sıkıştırır. Bir PDF dosyasının kopya sayısında yazdrıamk için renk denge ve optimize olacaktır. Ayrıca PDF dosyasının 100% kalitesini korur.

Varsayılan (Default): Bu ayarı kullanarak minimal sıkıştırma gerçekleştirilir.

Kendiniz için en uygun ayarları seçtikten sonra Compress/Sıkıştır düğmesine basın. Evet yapacaklarınız bu kadar.

Free PDF Compressor PDF dosyaların boyutunu düşürmek, PDF dosyalarını sıkıştırmak için kullanılabilecek en iyi ücretsiz programlardan biridir.

Free PDF Compressor İndir

Free PDF Compressor ücretsiz PDF sıkıştırma programı tüm işletim sistemleri ile uyumlu çalışır. Free PDF Compressor programını buradan indirebilirsiniz.

PCsen PCsen Özel Ücretsiz Windows 7 Windows 8

16 Kasım 2013 at 16:06

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*