Google Keep – Microsoft OneNote Alternatifi Program

Sponsorlu Bağlantılar

Zamanımız artık bulut bilgi işlem çağıdır ve herkes bu konuda iyi çalışıyor. Her yerden, her an dosyalara ulaşmak yeni bir kavramdır. Çalışanların belgelere erişmesi veya düzenlemesi için office ağına bağlanmasına gerek yok artık.

Google Keep; notlar oluşturma, daha sonra her yerden erişmek için bulut hizmette saklayın. Microsoft OneNote için müthiş bir alternatif gibi görünüyor. Ayrıca Google Keep ses girişini de destekliyor. Bir Android uygulamasından kolayca kullanabilirsiniz, artı olarak notlarınızı tüm dünyada aynı olması için senkronize edebilirsiniz.

Google Keep Nedir?

Hızlı not almak ve Google Drive’a saklamasına olanak sağlayan Google Keep, Android için bir uygulamadır. Bir toplantı olduğunda, ya da seyahat, veya okul / üniversite derslerinde notlarınızı almak için size yardımcı olur. Saklamak istediğiniz ne olursa olsun yazabilirsiniz (her notu saklayabilirsiniz, kaç karakter olarak bir sınırlama yoktur). Bu da devam edebilir ve bazı konu ile ilgili tüm alt konuları içeren büyük bir dosya oluşturmak anlamına gelir.

android google keep

Google Keep kullanırken, Google Drive oturum açma ve bilgisayarınız kapalıyken oluşturulan notlara erişebilirsiniz, Bluetooth veya kablo kullanarak notlar aktarmak zorunda değilsiniz.

Google Keep Avantajları

  • Android telefonunuzda Keep kullanarak her yerden notlar oluşturabilirsiniz.
  • Her yerde, her zaman Android telefon, başka bir tablet ya da belki PC’nizden gelen notlara erişebilirsiniz.
  • Google Keep en büyük özelliği ise, mesala araba kullanırken elinizle not yazmak zordur, ellerinizi kullanmadan sesli olarak not oluşturabilirsiniz.
  • Notların önemini işaretlemek için ve listeler yapmak için notlarınız için renk kodu olabilir.
  • Eski notlar için Arşivleme.
  • Ve daha fazla özellik.

Şuanda masaüstünden Google Keep erişmek için tarayıcınızdan drive.google.com/keep adresine gitmeniz gerekiyor. Notlar, oluşturmak, düzenlemek ve eski notları arşivlemeyi sağlar.

Masaüstü tarayıcısı üzerinde bir not oluşturursanız, telefonunuza senkronize edilir. Artık bilgisayarınızda oluşturduğunuz tüm notlar Android telefonunuzda görünür.

Uygulamayı İndir

Android Mobil

30 Nisan 2013 at 16:08

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*