Instagram birden fazla hesap ekleme ve yönetme nasıl yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram’da birden fazla hesap yönetmek için yardımcı olacak rehber. Basit bir filtre tabanlı fotoğraf paylaşım uygulaması olarak başlatılan Instagram, birçok küçük işletmenin ürünlerini tanıtmak için kullandığı büyük bir platform haline geldi. Açıkçası, genel kullanıcı tabanı da büyüyor.

Instagram sosyal paylaşım ağını profesyonel büyüme amacıyla kullananlar için, ayrı Instagram hesaplarını korumak çok önemlidir. Bir çok amaç için farklı Instagram hesabı kullanabilirsiniz. Diğer bir çok uygulamada olduğu gibi, Instagram’da da çoklu hesap yönetme yolu vardır. Bu yazımızda size bu konuda yardımcı olmaya çalışacağız.

Bu yılın başlarında şirket, uygulamanın bir özelliğini kullanıma sundu. Instagram, aynı uygulamadan, hem iOS hem de Android’den en fazla 5 hesap eklenmesine izin veriyor. Birden fazla Instagram hesabı tek bir cihazdan yönetmekle ilgileniyorsanız, bunun nasıl yapılacağı ile ilgili hızlı bir kılavuzu burada bulabilirsiniz:

Instagram’da birden fazla kullanıcı hesabı ekleme ve yönetme

1. Adım: Instagram profilinize gidin ve Ayarlar‘a dokunun (uygulamanın sağ üst köşesindeki üç nokta).

2. Adım:Hesap ekle‘ seçeneğini bulmak için aşağı kaydırın.

3. Adım: Eklemek istediğiniz hesabın kullanıcı adını ve şifresini girin.

Instagram’a her giriş yaptığınızda, sağ alt köşedeki profil simgesi Instagram profilinizin resmiyle değiştirilir. Bu, eklenen Instagram hesaplarından hangisinin o anda uygulamaya girdiğini gösterir.

Hesabı değiştirmek isterseniz, yapmanız gereken tek şey, profile gidin ve üstüne dokunun. Bu, uygulamaya eklediğiniz hesapların listesini açacaktır. Artık basit bir dokunuşla başka bir hesaba kolayca geçebilirsiniz.

Her bir hesabın bildirimlerini görmek için profil sayfasına gidin ve listeden kullanıcı adını seçin.

Fikrinizi değiştirirseniz ve eklediğiniz ek hesapları kaldırmak istiyorsanız, önce kaldırmak istediğiniz profili seçin. Şimdi Ayarlar’a gidin ve Oturumu Kapat seçeneğine dokunun. Bu işlem tamamlandıktan sonra, ekranda bir ‘Kaldır’ seçeneği göreceksiniz. Bu ekstra hesapları kaldırmak için kullanılabilir.

Etiketler:

Ne & Nasıl

28 Ekim 2017 at 17:13

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*