Instagram Fotoğraf / Video İndirme ve Yedekleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram fotoğrafların ve videoların paylaşıldığı en popüler sosyal ağlardan biridir. Facebook, Instagram’ı satın aldıktan sonra kullanımı daha da artmaktadır. Instagram fotoğrafları ve videolara kullanmak için bilgisayara indirmek isteyebilirsiniz. Ya da Instagram hesabınızdaki fotoğraf ve videoları yedeklemek isteyebilirsiniz. Bunun için yardımcı programlar kullanmakta fayda var. Yüklenen fotoğrafları sürekli olarak telefonda tutmayız ve telefondan bilgisayara atmak ise çok zamanınız alacaktır. Photo and Video Downloader for Instagram programı sayesinde Instagram fotoğrafları / videoları indirmek ve yedeklemek çok kolay ve hızlıdır.

instagram-fotograf-video-indirme-ve-yedekleme-programi

Instagram fotoğrafları ve videoları indirmek

Bu program sadece kendi Instagram hesabınızdaki değil ayrıca diğer kullanıcıların da fotoğraf ve videolarını indirmeyi sağlar. Belirli Instagram kullanıcılar veya belirli fotoğraf etiketler için arama yapabilirsiniz. Ayrıca Photo and Video Downloader for Instagram programı ile kolayca farklı Instagram hesapları arasında geçiş yapabilirsiniz, çoklu Instagram hesapları desteği vardır. Birden çok Instagram hesabı olanlar için çok faydalı olacaktır. Dosya indirmeyi bitirdikten hemen sonra fotoğrafları görüntüleyebilir ve videoları açabilirsiniz.

Instagram fotoğraf ve videoları indirmek için aşağıdaki adımları izleyin

  • Photo and Video Downloader for Instagram programını indirin ve yükleyin.
  • Photo and Video Downloader for Instagram programını açın ve Instagram hesabı ekleyin. Program Instagram hesap bilgilerinizin paylaşılmayacağını söylemektedir.
  • Program takipçilerin, takip ettikleriniz, fotoğraf ve videolarınız ile ilgili ayrı kategoriler halinde ne kadar olduğunu gösterir.
  • Instagram takipçilerinizin veya kendi takip ettiklerinizin videolarını indirmek ister misiniz? Sizi takip eden ve sizin takip ettiğiniz kullanıcıların fotoğraf veya videolarını indirmek için Following veya Followers kategorilerine tıklayın ve daha sonra istediğiniz kullanıcının video ve fotoğraflarını seçerek indirebilirsiniz.
  • Kendi Instagram fotoğraf veya videolarınızı indirmek istiyorsanız Photos/Videos kategorisini açın.
  • Eğer hashtag’lerle Instagram videoları aramak ister misiniz? Search seçerek arama yapabilirsiniz.
  • Eğer beğendiğiniz Instagram videoları indirmek istiyorsanız Likes seçeneğini seçin.
  • Şimdi eğer programın yakaladığı tüm Instagram fotoğraf ve videoları indirmek istiyorsanız Download All butonuna tıklayın. Eğer sadece kendi seçeceğiniz Instagram fotoğraf ve videoları indirmek için, ilk önce indirmek isteyeceğiniz fotoğraf ve videoları seçin ve daha sonra Download Selected butonuna tıklayın.

Photo and Video Downloader for Instagram indir

Photo and Video Downloader for Instagram ile güvenli bir şekilde kolayca Instagram fotoğraf ve videoları indirmek mümkündür. Instagram fotoğrafları / videoları bilgisayara indirmek ve yedeklemek için bu program çok yardımcı olacaktır. Programı buradan indirin.

NOT: Program yayıncı tarafından kaldırılmıştır.

Ücretsiz

15 Ekim 2016 at 13:53

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*