IObit Driver Booster: Windows PC İçin Ücretsiz Aygıt Sürücüsü Güncelleyici

Sponsorlu Bağlantılar

Güncel ve doğru aygıt sürücüleri Windows bilgisayarın düzgün işleyişi için çok önemlidir ve bu nedenle ücretsiz bir sürücü güncelleme yazılımı optimal düzeyde PC’nizi korumak için kuşkusuz çok önemlidir. Her zaman elle sürücü yüklemek ve sürücüleri güncellemek mümkün olmakla birlikte, IObit Driver Booster Free işinizi kolaylaştırabilir. Driver Booster eski aygıt sürücüleri için bilgisayarınızı tarar ve bir tıklama ile onları günceller, Windows 10/8/7 için ücretsiz ve Türkçe bir sürücü güncelleme yazılımıdır.

IObit Driver Booster Free

iobit-driver-booster-windows-pc-ucretsiz-aygit-surucusu-guncelleyici

IObit Driver Booster ücretsiz ve premium versiyonu olarak her ikisi de kullanılabilir. Ücretsiz sürümü aşağıdaki özellikleri sunar:

  • Otomatik olarak kayıp ve hatalı sürücüleri tarar ve güncelliğini yitirmiş eski sürücüleri tanımlar.
  • Tek tıklama ile eski sürücüleri indirme ve güncelleme.
  • Yeni sürücü sıkıştırma algoritması ile küçük sürücü paketi içerir.
  • SADECE Nitelikli WHQL sürücüleri ile daha güvenli güncelleniyor.

Program Windows 10 PC için eksik, eski veya yanlış sürücüleri bulma ve aynı zamanda düzeltmeye yardımcı olur. Büyük bir veritabanı ile, IObit Driver Booster 400.000’den fazla aygıtları ve sürücüleri destekler. Kurulduktan sonra, program otomatik olarak tarama yaparak, yanlış, eksik veya eski sürücüleri algılar ve onları düzeltmek için yardım eder.

Ana bakış basit bir düzen ile oldukça sezgiseldir. Daha sonra önceden ayarlanmış hızlı zamanlayıcı, otomatik olarak PC’nizi taramaya başlar ve modası geçmiş eski sürücülerin yanı sıra güncellenmesi gereken sürücülerin bir listesini içeren ayrıntılı bir rapor verir. Eski sürücüleri yüklemek ve güncellemek için sürücü paketlerini seçin ve daha sonra “Şimdi Güncelle” butonuna tıklayın. Driver Booster otomatik olarak sürücülerin güncelleştirilmiş bir sürümünü yüklemeden önce PC’nize geri yükleme noktası oluşturur.

iobit-driver-booster-windows-pc-ucretsiz-aygit-surucusu-guncelleyici-1

Kurtarma Merkezi

Rescue Center-Kurtarma Merkezi, aygıt sürücülerin yedekleme sürümlerini kontrol etmek ve gerekirse bunları geri yükleme seçenekler içerir. Ayrıca Driver Booster tarafından daha önceden oluşturulan sistem geri yükleme noktalarını görebilirsiniz.

Driver Booster Alet Çantası

Ana arayüzde sağ üst köşesindeki Toolkit simgesini tıklayın ve ses hatası, ağ hatası, aygıt hatası, kötü çözünürlük hatası, takılı aygıt hatası gibi farklı hataları düzeltebileceğiniz tüm araçları görebilirsiniz.

iobit-driver-booster-windows-pc-ucretsiz-aygit-surucusu-guncelleyici-3

Arayüz Ayarları

Arayüz Ayarlar simgesine tıklayarak ve Driver Booster arayüz derisini değiştirebilir, şeffaflığını ayarlayabilir, bir arka plan resmi ve yazı tipi boyutunu ekleyebilirsiniz.

iobit-driver-booster-windows-pc-ucretsiz-aygit-surucusu-guncelleyici-4

IObit Driver Booster Free indir

Windows bilgisayarınızdaki eski sürücüleri tespit etmek, yüklemek ve güncellemek, tüm sürücülerin güncelliğini takip etmek, sürücü sorunlarını ve hatalarını düzeltmek için başarılı bir programdır. Ayrıca istenmeyen bir yazılım yüklemesi de yapmamıştır.

Genel olarak, aygıt sürücüleri kontrol altında tutmak için güzel, basit ve kullanışlı bir uygulamadır. IObit Driver Booster Free programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur.

IObit Driver Booster Free İndirÜretici sayfadan indir

PCsen Özel Ücretsiz Windows

01 Ekim 2016 at 18:47

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*