TinPlayer: iPhone İçin Medya Player + Dahili Dosya Yönetimi

Sponsorlu Bağlantılar

iOS mobil cihaz kullananlar, iTunes desteklenmeyen medya dosyaları için, müzik ve video uygulamalarını tam anlamı ile oynatmayı ve yönetmeyi sağlayan bir alternatif program arıyor.

iPhone, iPod touch mobil cihazlarınız için iTunes alternatifi ücretsiz bir program arıyorsanız TinPlayer uygulamasını öneririm. TinPlayer sadece medya player değil, müzik ve video dosyalarınızı yönetmeyi de sağlar.

Temel yönetim özelliklerine ek olarak, bireysel ortam dosyaları için şifre koruması sağlar ve meta etiketlerini düzenlemenizi sağlar. Oynatıcı iTunes kütüphane dosyalarını kendi depolama alanında saklar ve birleştirir. Şarkı sözleri ve altyazı desteği, kolay müzik yönetimi ve tek elle kullanım için optimize edilmiş şık bir alternatif oynatma kontrolleri vardır.

timplayer iphone medya player

Arayüzü kolayca hızlı geçiş yapmanızı sağlıyor, dosya yönetimi, videolar ve müzik için üç ayrı bölüme ayrılmıştır.

TinPlayer müzik çalma, müzik dinleme söz konusun olunca, MP3, WAV, WMA ve FLAC ve daha fazla bir çok popüler formatları destekler. Albüm kapağı ve şarkı sözleri görüntüleme desteklenmektedir. Geçiş yaparken, portre modunda şarkı sözlerini görüntülemek için ekrana dokunun varsayılan olarak gösterir. Sanatçı adı, albüm veya parça adına göre kütüphane sıralayabilirsiniz.

TinPlayer-iOS medya player

TinPlayer kullanıcıların kendi tercih ettiği albümleri veya sanatçıları belirterek kolayca çalma listeleri oluşturmasını sağlar. Bu çalma listeleri video ve müzik içerebilir. Video oynatıcı MP4, AVI, MKV, WMV ve daha fazlasını içeren en popüler formatları destekler ve seçtiğiniz 720p ve 1080p oranında videoları izleyebilirsiniz. Ayrıca video temel boyutu, 4X3, 16×10, 16X9 arasında geçiş yapabilirsinizAltyazı da SMI, SAMI, SRT ve diğer popüler formatları destekler.

Dosyaları iTunes üzerinden TinPlayer üzerine aktarılabilir. Aktarılan dosyaları Belgeler – Documents bölümünde bulabilirsiniz. Bölüm öncelikle medya dosyası yönetimi için olmasına rağmen, herhangi bir dosya türü saklamak ve yönetmek için kullanabilirsiniz. TinPlayer tarafından sunulan dosya yönetim seçenekleri dosya yeniden adlandırma, tüm veya tek tek dosyaları için şifre koruması ve dosya türü ve boyutu gibi görüntüleme özelliklerini içerir.

TinPlayer uygulaması yeni sürümüne dolby codec (ac3, e-ac3, mlp) desteği eklenmiştir. TinPlayer iPhone4S, iPhone5, iPod touch mobil cihazları için optimize edilmiştir.

Uygulamayı İndir (iOS Store)

iPhone iPod touch Mobil

15 Ocak 2013 at 19:08

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*