iPhone, iPad İçin Bitwarden Password Manager Uygulamasını İndir

Sponsorlu Bağlantılar

İnternette yaptığımız bir çok işlem için hesap oluşturmak ve şifre üretmek gerekir. Her hesap için aynı şifre kullanmak tehlikelidir. Bu nedenle her farklı hesap için yeni bir şifre oluşturmak gerekir. Hesaplara ait tüm şifreleri akılda tutmak ise büyük bir yetenek gerektirir. Bu pek mümkün olmadığı için şifre yönetici araçları kullanmak zorunda kalıyoruz. Şifreleri güvenli bir şekilde saklamak için pek çok şifre yönetim programları mevcuttur. Bitwarden Password Manager bunlardan biridir. iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için tasarlanmış olan uygulama şifrelerinizi saklamak ve diğer cihazlar ile senkronize etmek için kolay ve güvenli bir yol sunar.

iPhone, iPad için Bitwarden şifre yönetici uygulaması

ios-icin-bitwarden-password-manager-uygulamasini-indir

Bitwarden Password Manager uygulaması her cihaz arasında şifreleri senkronize etmeye yardımcı olmaktadır. Şuan için Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Opera tarayıcılarına uzantı olarak ekleyebilir ve ayrıca Android ve iOS cihazlar içinde uygulama olarak yüklenebilir durumdadır.

Bitwarden şifre yönetici uygulaması ile bir hesap oluşturun veya daha önce diğer cihazlar üzerinde oluşturduğunu hesaba giriş yapabilirsiniz. Bitwarden ile tüm oturum açma bilgileri saklayarak herhangi bir cihaz üzerinden Bitwarden hesabına giriş yaparak şifrelere erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca şifre hırsızları tarafından tahmin edilmesi ve çözülmesi zor şifreler üretmek içinde yardımcı olacaktır.

ios-icin-bitwarden-password-manager-uygulamasini-indir-1

Bitwarden Password Manager uygulamasını Android cihazınıza indirin ve yüklemesini yapın. Uygulamayı açtığınız zaman hesap oluşturmanız istenir. Hesap oluşturun veya mevcut hesabınıza giriş yapın. Oturum açma bilgilerini bir defa ekleyin ve hep öyle kalsın. Hesaplarınız arasında arama yapabilir, dilerseniz güvenli olmadığını düşündüğünüz hesapların şifrelerini kolayca değiştirebilirsiniz.

iOS için Bitwarden Password Manager indir

Bitwarden Password Manager uygulamasını ücretsiz olarak indirin ve kullanın. Uygulama iOS 9.0 ve üzeri sistemler ile uyumludur.

Uygulamayı indir

iPad iPhone iPod touch

02 Kasım 2016 at 11:22

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*