iPhone, iPad İçin Giphy Cam Uygulaması İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Giphy Cam, akıllı telefon kullanıcıları için GIF görüntüler yapmayı çok kolay hale getiren ücretsiz bir uygulamadır. İlk olarak iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için geliştirildi. Tek bir tuşa dokunmayla GIF görüntüler oluşturun.

iphone-ipad-icin-giphy-cam-uygulamasi-indir

iPhone, iPad için Giphy Cam ile GIF görüntüler yapma

iTunes App Store üzerinde GIPHY CAM. The GIF Camera adıyla karşımıza çıkan uygulama basit bir şekilde hareketli GIF resimler elde etmenizi sağlıyor. Basit bir GIF yapma uygulamasından ziyade hazırladığınız GIF görüntülere filtre, yazı ve emoji ekleyerek daha hoş görüntüler elde etmenizi sağlar.

Şimdilik sadece iOS cihazlarda bulunan içe video aktarma özelliği sayesinde mevcut videolardan GIF görüntüler elde edebilirsiniz. Uygulama ile içe video aktararak ve bu kaynaktan GIF yaratma özelliğine sahiptir.

Giphy Cam uygulaması kullanımı çok kolaydır. Kırmızı düğmesine dokunarak GIF görüntü kaydedin ve daha sonra görüntülere efekt-filte uygulayın, yazı yazın ve emojiler ekleyin. Hazırladığını GIF görüntüleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Giphy Cam uygulaması Instagram benzeri GIF sosyal ağ merkezi haline gelmiştir. Milyonlarca kullanıcının eklediği GIF görüntüleri görebilirsiniz. Sizde hazırladığınız GIF görüntüleri kolayca paylaşabilirsiniz. Ya da Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

iPhone, iPad için Giphy Cam indir

Giphy Cam uygulamasını Apple App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. iOS 9.3 ve üzeri sürümleri desteklemektedir. Yaklaşık 142 MB dosya boyutuna sahiptir. iOS için Giphy Cam uygulamasını buradan indirin.

iPad iPhone iPod touch

07 Ekim 2016 at 12:23

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*