iPhone, iPad İçin Prisma Uygulaması İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil uygulama mağazalarında bir çok efekt uygulaması görmek mümkündür. Fotoğrafları daha canlı hale getirmek veya eğlenceli görüntüler oluşturmak için bu uygulamalar gerçekten çok yardımcı olmaktadır. Özellikle fotoğraflara filtre uygulayarak başka bir görünüm kazandırmak için herkes tarafından tercih edilmektedir. Prisma uygulaması da bunlardan biridir. Fotoğraflara sanatsal bir görünüm kazandırmak için filtre ve efektler içeren iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz bir uygulamadır.

iphone-ipad-icin-prisma-uygulamasi-indir

iOS için Prisma ile fotoğraflara ve videolara sanatsal efektler ve filtreler uygulayın

Prisma uygulaması sadece fotoğraflara filtre ve efekt vermek için geliştirilmişti. Kullanıcıların ilgisi sayesinde uygulama geliştiricileri yeni bir özellik daha ekledi. Şimdilik 15 saniyelik videolara aynı fotoğraflarda olduğu gibi filtreler uygulamak mümkün olacak. 15 saniye sınırının ileride daha da geliştirilmesi beklenmektedir. En güzel yanı ise internet bağlantısı olmadan işlemlerinizi çevrimdışı olarak halledebilirsiniz.

Videolar için şimdilik sadece 9 filtre var. Ancak uygulama geliştiricileri sonraki güncellemelerin de daha fazla filtre olacağını duyurdu. Video editleme özelliği iOS cihazlarda var ama Android cihazlara daha eklenmedi.

Uygulama fotoğraflara uygulayacağınız 30’dan fazla filtre sunuyor. Ünlü sanatçıların stillerini kullanarak fotoğraflara sanatsal bir bakış kazandırmak için hemen Prisma uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni güncellemesine eklenen videolara filtre uygulama özelliği ile daha da popüler olacağa benziyor.

iPhone, iPad için Prisma indir

Prisma uygulamasını Apple App Store üzerinden ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Uygulama iOS 8.0 ve üzeri sistemleri desteklemektedir. Yaklaşık olarak 130 MB dosya boyutuna sahiptir. iOS için Prisma uygulamasını buradan indirin.

iPad iPhone iPod touch

07 Ekim 2016 at 13:10

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*