iPhone, iPad İçin SwiftKey Klavye Uygulamasını İndir

Sponsorlu Bağlantılar

iOS mobil cihazların (iPhone, iPad, iPod touch) varsayılan klavye arayüzü bir çok kullanıcıyı tatmin etmemektedir. Bir çok karaktere ulaşımın zor olduğu ve yazım desteğinin olmaması farklı klavye uygulamalara sürüklemektedir. Otomatik düzeltme, kişisel tahminler yani yazım üslubunuza ayak uydurma veya kaydırarak yazdırma gibi faydalı seçeneklerin olması isteriz. Varsayılan klavye kullanımı çok azdır. Bu nedenle iOS sistemler için klavye uygulama arayışı başlar. SwiftKey Klavye bu anlamda en çok tercih edilen ve en çok beğenilen klavye uygulamasıdır.

iPhone, iPad için SwiftKey Klavye uygulaması

ios-icin-swiftkey-klavye-uygulamasini-indir

Yazarken klavyeninde sizinle birlikte hareket etmesini ister misiniz? İşte bunun adı SwiftKey Klavye. Yazım hatalarını otomatik düzeltir. Siz ne kadar yanlış yazmaya çalışsanız da o sizi düzeltmek için çalışacak. Hepimiz tam anlamı Türk Dil Kurumuna uygun yazmıyoruz elbette. Herkesin kendi özel bir yazım stili vardır. Azerice yazmak isteyen veya kendi yöresinin diliyle (lehçe, şive) yazan ya da iki arada bir dere kalan yazımlar mevcuttur. İşte SwiftKey Klavye kendi yazım dilinizi akıllı teknolojisi ile kaydeder sonraki yazımlarda kullandığınız kelimeleri hatırlatır ve daha hızlı yazma imkanı sağlar.

Daha hızlı yazmak istiyorsanız size daha hızlı düzeltici gerekiyor. Daha akıllı otomatik düzeltme özelliği sayesinde yazım hatalarını en aza indirerek daha hızlı yazabilirsiniz. Parmağınızı kaldıracak takatiniz mi yok? Parmağınızı kaydırarak yazabilirsiniz. Kelimeyi oluşturmak için harfler üzerine parmağınızı kaldırmadan kaydırarak gidin. Eğer abartılı kaydırma yapmazsanız %99 yazmak istediğiniz kelimeyi ortaya çıkaracaktır. Ya da başka bir seçenek de çıkarır.

Özellikle gençlerimizin hem Türkçe’yi hem İngilizce’yi veya diğer dilleri birlikte kullanma zevki vardır. İşte bu zevki tam anlamı yaşamak için SwiftKey Klavye devreye giriyor. Klavye ayarlarını değiştirmeden iki dilli yazma imkanı sunar.

İhtiyacınızı karşılamak için özelleştirilebilir klavye düzenleri vardır. Eğlenceli cümleler için emoji tahminleri bile var. Daha ne olsun. Hem ruhunuzu hemde tarzınızı yansıtacak birbirinden güzel renkli ve müthiş temalar mevcuttur.

Ayrıca SwiftKey Klavye güncel sürümünde gizlilik modu (Incognito Mode) olacak. Klavye gizlenmeyecek, yazdıklarınız hiçbir şekilde sistem tarafından kaydedilmeyecek. Ayarlar sekmesinden kolayca aktif edilebilen mod, yeni kelimeleri hafızaya almayacak ve siz de arattığınız kelimeleri bir sonraki kullanımınız sırasında görmeyeceksiniz. Bu özellik şuan Beta aşamasında, en kısa zamanda yeni güncelleme ile kullanılabilir olacaktır.

iOS için SwiftKey Klavye indir

SwiftKey Klavye en çok kullanılan klavye uygulamasıdır. SwiftKey Klavye uygulaması iOS 8.0 ve üzeri sistemler ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirin.

SwiftKey Klavye uygulamasının Türkçe dil desteği vardır, keyifle kullanabilirsiniz.

iOS için SwiftKey Klavye indir

iPad iPhone iPod touch

17 Ekim 2016 at 13:27

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*