Launchy İndir: Windows ve Mac için Başlat Menüsü Alternatifi

Sponsorlu Bağlantılar

Launchy, masaüstü simgelerini, başlangıç menüsünü veya herhangi bir başlatma pedi tipi programı değiştirmek için şık bir küçük yardımcı programdır. Windows sistemindeki programları veya dosyaları kolayca bulmak ve başlatmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Varsayılan olarak Launchy, başlangıç menünüzdeki ve sistem yardımcı programlarındaki tüm kısayolları dizine ekler. Bununla birlikte, dizine diğer dizinleri ve / veya dosya türlerini ekleyerek Launchy’nin verimliliğini en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Evrensel olarak ve dizin bazında bir dizinde hangi dosya türlerini dizine ekleyebileceğinizi seçebilirsiniz. Launchy, seçtiğiniz bir kısayol tuşuyla etkinleştirilir (alt alan varsayılandır) ve şüphesiz, programları ve dosyaları başlatmanın en etkili yoludur. Hafif olduğu kadar akıllıdır.

Windows ve Mac için Launchy

Launchy indir

Masaüstündeki en çok kullanılan ve sevdiğimiz programlara her zaman kısayol simgeleri oluştururuz. Ancak, sistemde kullanılan ve sadece bir seferde arama istediğiniz birçok dosya, klasör veya belge bulunmaktadır. Bunu hızlı ve kolay bir şekilde yapmanız gerekiyorsa Launchy açık kaynaklı ücretsiz ve Türkçe programını kullanabilirsiniz.

Bu, ihtiyacınız olduğunda, onlara kolayca erişmenizi sağlar. Bilgisayarınızdaki program veya dosyalar dağınık durumdaysa ve dosyaları elle bulmanız gerekiyor ve uzun zaman alacaksa faydalı olacaktır. Aradığınızdan emin değilseniz bile, Launchy yardımcı olacaktır. Başlatmak için bir dosya yazdığınızda en yakın eşleşmeyi bulur. Hatta en sık kullanılan dosyaları hatırlar. Örneğin, Chrome’u çok fazla kullanıyorsanız, kazayla Krom yazarsanız, önerilerde Chrome seçeneğini gösterecektir.

Launchy, Windows programlarını veya dosyalarını kolayca bulup başlatmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, yer işaretlerinizi ve web sitelerinizin performansını ve diğer benzer görevleri başlatmanıza yardımcı olur.

Launchy indir

Launchy, bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı bulmak için yerel arama motoru gibi çalışacaktır. Launchy diyalog kutusu açıldıktan sonra, açmak istediğiniz dosyayı veya programı yazın, Enter tuşuna basın ve uygulama anında başlatılacaktır. Aksi takdirde, birkaç harf yazıp bir süre bekleyin ve daha fazla öneri almak için bir açılır menüden seçin.

Launchy başlatmak istediğiniz dosyayı görüntülemiyorsa, korkmayın, yazmaya ara vermeyin ve bir sonraki en yakın eşleşen bir menüyü görebilirsiniz. Varsayılan olarak, ilk 10 sonucu gösterir ancak bunu da ayarlamanız mümkündür.

Launchy Türkçe indir

Launchy ücretsiz program ve dosya başlatıcısı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur. Ayrıca Mac OS X sistemleri içinde ayrı bir yükleyici içermektedir.

Windows için Launchy indirMac OS X için Launchy indir

Mac OS X PCsen Özel Ücretsiz Windows 10 Windows 7 Windows 8

22 Ağustos 2017 at 15:27

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*