MP3 Quality Modifier ile MP3 Dosya Boyutunu Küçültme, Azaltma

Sponsorlu Bağlantılar

Müzik dinlemeyi çok sevenler vardır ve kendi sisteminde bir çok müziğin olması genel olarak depolama alanı ile ilgili sorunlarla karşı karşıya bırakır. Birçoğunuz taşınabilir sabit disk veya iPad, iPod, Mp3 çalar gibi cihazlara daha fazla şarkı sığdırmak için MP3 dosyasını sıkıştırmaya çalışıyor ama ne yazık ki bunu yaparken Mp3 ses kalitesini düşürüyorlar.

Bir müzik aşığı olarak, azda olsa kötü bir ses kalitesi ile müzik dinlemek istiyorum ama kesinlikle MP3 dosya alanı azaltmak için bir yol bulmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. MP3 Quality Modifier bilgisayarında binlerce müzik olanlar için yardımcı olacak güzel bir uygulamadır.

MP3 Quality Modifier programını tamamen ücretsiz olarak ve Türkçe kullanabilirsiniz.

MP3 dosya boyutunu küçültme

MP3 Quality Modifier; MP3 Kalite Değiştirici basit, hızlı ve MP3 dosya alanını azaltmanın kolay bir yoludur. Bu yazılım, ses kalitesine zarar vermeden dosya boyutunu azaltmak içindir. Kullanımı kolaylaştırmak için yardımcı bir arayüze sahip. MP3, MP1 ve MP2 dosyalarının boyutunu değiştirme MP3 Quality Modifier ile çok hızlı ve verimlidir.

MP3-Quality-Modifier

MP3 Quality Modifier Temel Özellikleri

 • MP3 Kalite Değiştirici bit modu, hız oranı, stereo oranı ve frekans kazancı disk alanı değişikliği yapar. Yani, müzik sesi kalitesini hiç etkilemez.
 • Kendi profilinizi oluşturmanıza olanak sağlar.
 • Disk alanı tasarrufu yapar ve aynı zamanda giriş ve çıkış dosyaları arasında karşılaştırma yapar ve görüntüler.
 • MP3 Quality Modifier de işaretli değilse, değişiklik iptal etmek için izin verir.

MP3 Quality Modifier ses kalitesini düşürmeden MP3 dosya alanı azaltmak için kolay bir yoldur.

 • Dosyalar, pencerenin üstünde mevcut olan ‘Add Files-Dosya Ekle’ düğmesini kullanarak listeye eklenir. Bir klasör eklemek için ise ‘Add Folder-Klasör Ekle’ düğmesine tıklayın.

MP3-Quality-Modifier-1

 • İşlemi başlatmak için ‘Process-İşlem’ düğmesine tıklayın. Process düğmesine tıkladığınız zaman bir ilerleme durumu göreceksiniz. Tüm işlem bittikten sonra sisteminizi kapatabilirsiniz. Bunun için, Shutdown after process-İşlem bittikten sonra kapat seçeneğini de seçebilirsiniz.

MP3-Quality-Modifier-2

 • İşlem bittikten sonra, yapılan işlemler ile ilgili bir bilgi ekranı göreceksiniz.
  • Files Handled (Normal dosya boyutu)
  • Total file size change (Değişen toplam dosya boyutu)
  • Created files kısmında ise dosya boyutunun ne kadar oranda değiştiğini, orjinal dosya boyutunu ve değiştikten sonraki dosya boyutunu gösterir.

MP3-Quality-Modifier-3

 • Bu değişiklikler uygunsa OK düğmesine tıklayarak dosyaları kaydedebilirsiniz.

MP3 Quality Modifier Türkçe İndir

MP3 Kalite Değiştirici dosyanın Bit Hızı Modu ve Oranı (kbps) değişiklikleri yaparak çalışır.Frekans kalitesini etkilemeden dosya boyutunu azaltmak için Modus ile birlikte değiştirilebilir.

MP3 Quality Modifier hakkında en iyi şey, uygulamanın tamamen ücretsiz ve Türkçe olması. Programı buradan indirebilirsiniz.

Ne & Nasıl PCsen Ücretsiz Windows 7 Windows 8 Yazılım

16 Ekim 2013 at 00:35

3 Yorum

 1. Güzel bir uygulama

 2. gerçekten güzel bir uygulama.ses kalitesinde hafif bir düşme oluyor lakin pek hissedebileceğinizi düşünmüyorum.8mb mp3ü 4mb a indirdi.

 3. Bu proqramin Android ucun olani var mı?

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*