NeuralStyler İle Resim ve Videoya Sanatsal Efektler Ekleyin

Sponsorlu Bağlantılar

Prisma çeşitli sanat eseri efektler eklemek için popüler bir uygulamadır. Ne yazık ki, Prisma Windows için kullanılamaz. Ama, Prisma benzeri resim-fotoğraf, video ve GIF görüntülere sanat efektleri ekleme aracını kullanabilirsiniz. Bu ücretsiz Windows bilgisayarda kullanılabilir. Bu ücretsiz Windows yazılımı NeuralStyler‘dır.

Zaman zaman görüntülere farklı türde efektler eklemek isteriz. Masaüstü yazılım ve web uygulamaları olarak kullanılabilir ücretsiz resim düzenleme araçları olmasına rağmen, kullanmak istediğimiz efektleri bulamayabiliriz. Eğer sanat eseri efektleri arıyorsanız, NeuralStyler bu ihtiyacınızı karşılayacak başarılı bir uygulamadır. NeuralStyler, Prisma benzeri bir fotoğrafa, videoya ve GIF görüntülere sanatsal efektler eklemeyi sağlar.

Medya dosyalarına Prisma benzeri sanatsal efektler uygulayın

NeuralStyler, Van Gogh, Wassily Kandinsky, Georges Seurat ve diğer ünlü sanatçıların stillerini kullanarak, resim ve video dosyalarını sanat eserine dönüştürebilirsiniz.

neuralstyler-ile-resim-ve-videolara-sanatsal-efektler-ekleyin

Diyelim ki bir video var ve bazı karelerine sanat efektleri eklemek istiyorsunuz. Videoyu duraklatarak bir ekran görüntüsü alın ve daha sonra efekt ekleyebilirsiniz. Bir GIF görüntüyü düzenlemek oldukça zor olsa da, NeuralStyler GIF görüntülere sanat eseri efektler eklemek için seçenekler sunuyor.

NeuralStyler kullanımı kolaydır. Bu Windows için taşınabilir bir resim düzenleme yazılımıdır ve yükleme yapmanıza gerek yoktur. Bu nedenle, sadece resmi web sitesinden NeuralStyler indirin ve zip dosyasını ayıklayın. NeuralStyler.exe adında çalıştırılabilir bir dosya bulacaksınız. Açmak için üzerine çift tıklayın.

Şimdi, resim, video veya GIF dosyasını açın. Program arayüzünden Gözat düğmesine tıklayarak eklemek istediğiniz medya dosyaları bulun.

Dosyayı ekledikten sonra bir stil seçin. Seremoni, Kanagawa, Yıldızlı gece gibi herhangi bir stil seçin dosyayı kaydetmek için bir çözünürlük seçin. Son olarak, “Create Artistic Video” (Sanatsal Video Oluştur) düğmesine tıklayın.

neuralstyler-ile-resim-ve-videolara-sanatsal-efektler-ekleyin

Daha fazla stile ihtiyacınız varsa, her zaman web sitesinden ayrı olarak indirebilirsiniz.

Tüm süreci tamamlamak birkaç dakikanızı alacaktır.

Bitirdikten sonra, sonucu kontrol etmek “Open Styled Videos” (Stil Videoları Aç) butonuna tıklayın.

NeuralStyler programının bir dezavantajı vardır. Orijinal boyutunda çıktı alınamıyor. Resim veya videoyu seçilen çerçeve boyutuna çekmiş olacaktır.

NeuralStyler ücretsiz indir

NeuralStyler programı tüm Windows sürümleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan programı indirebilirsiniz.

NeuralStyler İndir Üretici Sayfasından İndir

PCsen Ücretsiz

05 Ekim 2016 at 00:23

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*