Office 2010-2013 CD/DVD Kayboldu – Yasal Olarak Office İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu kendi bilgisayarlarına Microsoft Office üretkenlik paketlerinden birini veya başka bir sürümünü yüklemiştir. Piyasada Office alternatifi bir çok uygulamalar olsa da Office kalitesine hiçbiri yaklaşamaz.

Microsoft tarafından sunulan Office CD/DVD kurulum dosyası hem orjinal ürün anahtarı hem de güvenli bir yükleme sunuyor.

Satın aldığınız Office 2010-2013 CD’sini kaybettiniz veya CD/DVD bozuldu o yüzden yeni bir yükleme yapamıyorsunuz. Office yüklemek veya yeniden yüklemek için gerekli prosedürü bilmek ilginizi çekebilir.

Geçerli bir ürün anahtarı olması koşuluyla orijinal yükleme diskini kaybetmiş olsanız bile Office paketi yükleyebilirsiniz. Hem yükleme diski hem de ürün anahtarını kaybetmiş olanlar için Office kurtarma ile ilgili bu yazımızın faydalı olacağını düşünüyoruz.

Geçerli bir ürün anahtarı varsa, sadece Office programını indirmek için aşağıda verilen talimatları izleyin.

Bir DVD ile Office 2013 satın aldıysanız:

1. Adım: Bu sayfayı ziyaret edin ve Download düğmesine tıklayın.

Office kurtarma yeniden yukleme

2. Adım : Office 2013 ürün anahtarını girin ve ardından Get Started düğmesine tıklayın.  Office programının indirmek için Microsoft hesabınızla oturum açmanız istenecektir.

Office kurtarma yeniden yukleme 1

 

Office Home Student, Home & Business veya Professional 2013 bir PC ile geldiyse:

1. Adım : Bu sayfayı ziyaret edin ve Download düğmesine tıklayın.

office kurtarma yeniden yukleme 2

2. Adım : 25 karakterli Office 2013 ürün anahtarı girin ve sonra Microsoft hesabınızla oturum açın Get started düğmesine tıklayın ve sonra da Office kopyasını indirin.

office kurtarma yeniden yukleme 3

 

Office 2010 yükleme diski satın aldıysanız veya bilgisayarınıza önceden kurulu geldiyse:

1. Adım : Bu sayfaya gidin 25 karakterli ürün anahtarını girin:

office 2010 yeniden yukleme

2. Adım : Office 2010 ürün dilini seçin, doğrulama kutusuna sayfanın sağ tarafında gösterilen karakterleri girin ve son olarak Microsoft hesabınızla oturum açın ve Office kopyanızı indirmek için Submit – Gönder düğmesine basınız.

Office 2007 kullanıcıları yukarıda ki belirtilen bağlantılardan programı indiremiyor mu? Office 2007 yükleme CD’sini kaybettiyseniz, Office müşteri desteğine başvurun.

Ne & Nasıl PC Dersleri PCsen PCsen Özel

14 Nisan 2013 at 12:29

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*