PC İçin Evernote 5: İnceleme ve İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Evernote daha önceki aynı Evernote uygulaması değil! Evernote Corporation’ın genel kullanıcı deneyimini geliştirmek amacıyla, Evernote uygulama kullanıcı arayüzü yeniden tasarladı. Bilgisayar masaüstü için Hatırlatmalar, Geliştirilmiş Notlar, Kısayollar, Akıllı Arama ve daha fazlası gibi birçok yararlı özellik ile Evernote 5 PC için kullanıma hazırdır.

Bu kez düz bir arayüz için bulut tabanlı not alma aracı tercih etti. En büyük fark, Not Listesi’nde, notlar kolayca görülebilir. Sol panel içinde Notlar bölümünde tek bir listede tüm notları görüntüler. Ayrıca, Windows masaüstü sürümü için notları oluşturma kolay hale getirildi. Rahatsız edecek tüm etkenler ortadan kaldırıldı diyebiliriz.

evernote 5

Windows için Evernote 5

Windows Masaüstü için Evernote 5, özellikler sayısı Evernote kullanıcıların daha hızlı bir şekilde dolaşmasına yardımcı olur. Örneğin,

Kısayollar

Kısayollar, sevdiğiniz notları, dizüstü bilgisayarları, etiketleri ve kaydedilen aramaları saklamak için bir yer sunan bir hızlı erişim noktasıdır. Sol panelin üst köşesi Kısayollar alanıdır.

Daha iyi organizasyon

Kısayollar alanının altında, ilgili konuya hızlı erişim sağlayan seçenekleri (Notlar, Etiketler, Notebook, vb) bulabilirsiniz. Bu mod içinde ilgili konuya tıkladığınız zaman sağ panele geçiş yapar. Eldeki göreve daha iyi odaklanmaya yardımcı olur.

Hatırlatmalar

Hatırlatmalar kişisel ve grup projeleri tutmak için mükemmel bir yol sunar. Hatırlatmalar çalar saat düğmesine tıklayarak, geçerli not için ayarlama yapabilirsiniz. Bir kez tıklandığında, seçilen not, Not listenin en üstündeki Hatırlatma listesine tutturulmuş olacak. Yapılacaklar öğesi otomatik olarak oluşturulur ve kullanıcı notu sağlamak için bir alarm eklemenizi sağlar.

Kart görüntüleme

Yeni Kart görüntüleme modu daha verimli bir şekilde not tutmayı sağlayan Not düzeneleme penceresidir. Özellikle notlar, güzel kare kart görüntüsünde gösterir. Bu notlar için, panelin sol üst köşesinde açılan görünümü, farklı görünüm modları arasında geçiş yapabilirsiniz.

Akıllı arama

Evernote arama özelliği müthiş değişikliklere uğramıştır. Bu özellik büyük ölçüde değiştirildi. Arama kutusuna yazmaya başladığınızda, Evernote notlarınızı içeriğine göre anahtar kelimeler önerir.

Evernote Corporation’ın bir hafta içinde tüm Windows kullanıcıları için otomatik güncellemeyi sunacak. Kullanıcılar için, burada kim Windows PC için Evernote 5 kapmak sabırsızlanıyorum.

PC İçin Evernote 5 İndir

Ücretsiz Windows 7 Windows 8 Yazılım

26 Eylül 2013 at 17:17

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*