PC Image Editor: Ücretsiz Resim Editörü

Sponsorlu Bağlantılar

PC Image Editor, Windows için ücretsiz, basit, kullanımı kolay ama etkili bir resim düzenleme yazılımıdır. PC Image Editor programında diğer resim düzenleme programlarından farklı ve ilginç özellikler var.

PC Image Editor programı ile hızlı bir şekilde resim, fotoğraf düzenlemeleri yapabilirsiniz.

PC Image Editor

pc-image-editor resim duzenleme

PC Image Editor tüm temel düzenleme, ayar ve iyileştirme özellikleri ile birlikte geliyor:

  • Parlaklık ayarı
  • Kontrast ayarı
  • Doygunluk / Gama / Ton Ayarı
  • Hafiflik ayarı
  • RGB renk ayarı
  • Otomatik kontrast
  • Otomatik düzeyler
  • Ters çevirme vb

Yazılımında bulunan filtreleri konuşacak olursak, popüler ve yaygın olarak kullanılan filtrelerin çoğu dahildir. Bazı filtreler; keskinleştirme, bulanıklaştırma, hareket bulanıklığı, parazit, mozaik, maksimal, noktalı resim, kabartma vs.

pc-image-editor resim duzenleme 1

Çoğu resim düzenleme programlarında efektler mevcut değil ama bu programda mevcut. Effects altında, çevirme, çoğaltma, döndürme ve resim eğme işlemleri yapabilirsiniz. Diğer popüler resim editörlerinde 90 veya 180 derece döndürme mevcut, PC Image Editor programında ise seçtiğiniz herhangi bir açıda görüntüleri döndürmeyi sağlar.

Çarpıklık ve Perspektif gibi seçenekleri ile, görüntünün 3 boyutlu görünmesini sağlayabilirsiniz. Arayüz kullanımı son derece kolaydır.

Doğrudan yazdırmak veya yazılımın kendisinden görüntüleri tarayabilirsiniz. Yeniden boyutlandırma, çevirme gibi diğer temel özellikler kullanılabilir ve kolay erişilebilir.

Program ticari olmayan ve ev kullanıcıları için % 100 ücretsiz, ancak ticari amaçla, şirket lisans için nominal miktar ücret alabilir.

PC Image Editor ücretsiz resim editörü Windows 8, 7, XP ve Vista ile uyumlu çalışır.

Uygulamayı İndir

PCsen Ücretsiz Windows 7 Windows 8 Yazılım

23 Nisan 2013 at 14:08

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*