PC veya Laptop’u WiFi Olarak Kullanmak

Sponsorlu Bağlantılar

Dizüstü bilgisayarlar, cep telefonu, tablet den TV ye ve kamera son zamanlarda her cihaz Wi-Fi sertifikalı oldu. 802.11 teknolojisi her cihazdan internet sunarak hayatımızı basitleştirdi. WiFi router evin temel ihtiyaçları arasında yer almaya başladı. Bir yönlendirici ve WiFi cihaz mı yok?

Bunun için herhangi bir ayrı donanım satın almanıza gerek yoktur, WiFi sertifikalı PC veya Laptop’u, WiFi yönlendirici olarak kullanabilirsiniz. Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 10 da, bir tek tıklama ile yerel özellik olarak bu işlevselliğin dahili olarak gelmesini bekliyordum ama olmadı. Bunun için üçüncü parti uygulamalara gerek duyuyoruz.

PC veya Laptop’u WiFi’ye Dönüştürme

OSToto Hotspot bir kablosuz kart veya Laptop ile PC’nizi bir WiFi bağlantı noktasına dönüştürecek Windows için kullanımı kolay ve basit bir uygulamadır.

Bu uygulama WiFi router kullanılan aynı teknoloji üzerinde çalışır ve ekstra donanım ihtiyacı olmadan da bir bağlantı noktası ve oluşturmak için DSL, Kablo, Mobil Geniş Bant Kartı, Dial-up vs, bu bağlantılardan herhangi birini kullanır.

 

Not: Herhangi bir Windows PC veya Laptop da (Windows 10 dahil) çalışır. Sadece temel gereksinimi Kablosuz Ağ Kartı ve NET Framework 4 yüklü olması. Bu gereksinimler karşılanıyorsa her hangi bir sorun oluşmayacaktır.

OSToto Hotspot indir

OSToto Hotspot ücretsiz bir yazılımdır. Windows 10 da dahil olmak üzere tüm sistemlerde çalışmaktadır. Aşağıdaki bağlantılardan direkt indirme yapabilir veya üretici sayfasından indirme yapabilirsiniz.

OSToto Hotspot indir

Ne & Nasıl PC Dersleri PCsen Ücretsiz

07 Ocak 2013 at 15:56

5 Yorum

  1. ya ben kablolu internet kullnıyorum asus laptop var bu programı yükledim laptobun paylasımını acarak tellebağlanmak istyordum dediği herseyi yaptım starta bastım ama please choose a local internet connection
    diye hata veriyor ne yapmaam lazım

  2. aynı hata bendede oluyor!

  3. yönetici olarak çalıştırın

  4. yönetici olarak çalıştırdım ama hala olmuyor please choose a local internet connection diyor ne yapmalıyım ????

  5. ilk 2 gün çok iyiydi şimdi bilgisayarın internetini kesiyor.

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*