PHPbot ile PHP Kodlamayı Otomatikleştirme

Sponsorlu Bağlantılar

PHP geliştirme için Laravel gibi birçok kütüphane var ve hatta WordPress CMS framework var. Ancak, PHP’yi kodlamak hala gelişme gerektirir, ki tamda bu noktada PHPbot yardımcı olacak. PHP kodlamayı daha hızlı yapmak istiyorsanız veya bu konuda yeni iseniz, PHPbot web hizmeti çok yardımcı olacaktır.

Bu ücretsiz web uygulaması, girdiğiniz komuta göre PHP kodu için otomatik şablonlar üretir. Karışık ve hata eğilimli gibi gelebilir, ancak işe yaradığını göreceksiniz.

Bir PHP işleviyle veya PHP el kitabından bir ifade ile ilgili bir cümle girerek başlayın. Örneğin, ksort yazarsanız, ksort () yöntemine dayalı tam bir şablon alırsınız.

PHPbot web sitesini ziyaret edin. Start cooding yeşil butonuna tıklayarak, kodlama yapılacak alana götürecek. Komutlardan birini yazın ve Enter tuşuna veya Send message yeşil butonuna tıklayın. Bunun için aşağıdaki örneklere göz atabilirsiniz.

PHPbot kullanılabilir bir snippet ile hızlıca yanıt verir. İşte, ksort komutu için örnek:

$fruits dizisini istediğiniz şeye uyacak şekilde kolayca değiştirebilirsiniz. Bu sayede her şeyi sıfırdan yazmazsınız ve PHPbot’un yanıtının %100 hatasız olduğundan emin olabilirsiniz.

PHPbot’un halen devam eden bir çalışma olduğuna dikkat edin, bu yüzden hatalı kod vermeyeceğini kesinlikle söyleyemem. Fakat, PHPbot geliştiricileri tüm hataları düzeltmek için çok çalışıyorlar, bu yüzden her geçen zaman boyunca daha güvenilir hale geliyor.

PHP kodlama konusunda yeni iseniz, bu kodlama botu sizin için çok faydalı olacaktır. PHP’yi yerel olarak yükledikten sonra, kendi uygulamalarınızı oluşturabilir ve PHPbot snippet’leriyle hızlı bir şekilde test edebilirsiniz.

Bu ücretsiz web uygulaması, kesinlikle anlamadığınız veya ezberleyemediğiniz PHP işlevleriyle yer imi koyma ve sınama yapmaya değer.

İnternet

14 Kasım 2017 at 14:50

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*