Program İndirmeden Word Belgeleri Oluşturma ve Düzenleme Aracı

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft, Word belgesi oluşturmak ve düzenlemek isteyen kullanıcılara Chrome tarayıcı üzerinden ücretsiz World Online eklentisini ekleyerek kullanmaları için bir eklenti sunmaktadır. Program indirmeye gerek kalmadan Chrome tarayıcıya eklenti olarak ekleyerek kullanabilirsiniz. World dosyaları oluşturma veya düzenleme işlemlerini yapmak için Türkçe dil desteği ile birlikte kullanılabilen bu aracı siz Pcsen okurlarımızla paylaşmak istedik.

Chrome tarayıcısında Word belgeleri oluşturun ve düzenleyin

Uzantıyı etkinleştirdikten sonra chrome://apps/ sayfasına eklenecektir. Buraya yüklenen araca tıkladıktan sonra etkinleşecek ve aşağıda resimde göreceğiniz gibi açılacak sayfa ile artık yeni Word dosyaları oluşturabilir veya ekleyeceğiniz yeni bir Word dosyası üzerinde düzenlemeler yaparak paylaşabilirsiniz. Basit bir kaç işlem uygulayarak hızlıca dosyalar oluşturun ve düzenleyin.

Başka kullanıcılar ile ortak çalıştığınız projelere bu eklenti ile de devam edebilirsiniz. Diğer Office programları ile entegre şekilde çalışmaktadır. Office uygulamaları üzerinden kullanılan özellikleri bir araya getirmektedir. Böylece okul veya iş ekibiniz ile belgeler, sunumlar, elektronik tablolar üzerinde beraber çalışabilirsiniz.

Uygulama bünyesinde yer alan boş belge veya mevcut şablon seçeneklerinden seçerek yeni belgeler oluşturabilir yada OneDrive ile ekleyeceğiniz yeni dosyaları üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Hazırlayacağınız dosyaları hızlıca paylaşabilirsiniz. Program indirmeden Word belgeleri oluşturmak ve düzenlemek için oldukça ideal bir şekilde kullanım imkanı sunmaktadır.

Word Online uzantısını Chrome mağaza üzerinden ekleyin

İnternet

18 Temmuz 2017 at 14:18

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*