Pushbullet Portal: Cihazlar Arasında Hızlı Dosya Transferi

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde her bireyin kullandığı farklı cihazlar vardır. Özellikle iş ortamında bu daha çok yaygındır. Herhangi bir amaç için çoğunlukla bilgisayarlar ve mobil cihazlar arasında veri aktarımı, dosya transferi yapılmaktadır. Herkesin ihtiyacıdır veri transferi yapmak. Bunun içinde internette pek çok uygulama bulmak mümkündür. Ancak bu programlar arasında mevcut olanlarda sınırlı kullanım sunmaktadır. Ya bilgisayardan bilgisayara, ya bilgisayardan mobil cihaza ya da mobil cihazdan bilgisayara dosya transferi yapmayı sağlamaktadırlar. Peki tüm cihazlar arasında dosya transferi yapmak için bir uygulama olduğunu düşündünüz mü? Pushbullet tarafından tasarlanmış Portal uygulaması her cihaz arasında dosya transferi yapmayı ve bunu da hızlı bir şekilde yapmayı sağlamaktadır.

pushbullet-portal-cihazlar-arasinda-hizli-dosya-transferi

Pushbullet Portal ile cihazlar arasında daha kolay ve hızlı dosya aktarma

Uygulama ile Android, iOS ve Windows sistemler ve ayrıca Chrome, Firefox, Safari ve Opera tarayıcılardan dosya transferi yapmak mümkündür. Cihazlar arasında da veri aktarımını yapmak için her cihaza uygun versiyonları yüklemek gerekiyor.

Mobil cihazlardan mesajları, telefon rehberini, WhatsApp mesajlarını ve daha bir çok içeriği transfer etmek mümkündür. Ayrıca uygulamanın en büyük avantajlarından biri de büyük dosyaların transferi için tasarlanmış olmasıdır.

Uygulamanın çalışma mantığı çok basittir. Aynı WiFi ağ üzerinde dosya aktarımı yapacağınız cihazlardan uygulama giriş yaptıktan sonra aralarındaki bağlantıyı sağlamaktadır. Bağlantı sağlandıktan sonra aktarmak istediğiniz dosyaları veya içerikleri seçmeniz kalıyor.

Android veya iOS mobil cihazlardaki fotoğrafları veya videoları bilgisayara aktarmak istiyorsanız hemen bağlantıyı sağlayın ve taşınmasını istediğiniz dosyaları seçin. Herhangi bir kablo bağlantısına gerek yoktur. Uygulama WiFi aracılığıyla bağlantı sağlar ve dosya transferini de WiFi ağ üzerinden yapar. Her cihaz kullanıcısı içinde büyük bir avantajdır.

Aklınız sadece dosya transferine gitmesin. PC ile Android ve iOS cihaz arasında bağlantı yapın ve bilgisayar klavyesinde yazarak daha kolay metin mesajları gönderebilirsiniz. Telefondan daha hızlı bir şekilde yazabilir ve gönderebilirsiniz.

Bilgisayarınızın başında çalışırken bir arama veya mesaj geldiğinde veya WhatsApp mesaj, metin, telefon görüşmeleri ve daha fazlasını bilgisayarda görüntülemek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Cihazlar arasında herhangi bir bağlantıyı kolayca paylaşabilirsiniz. Her zamankinden daha kolay arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Mobil cihaz ve PC arasında resim ve dosyaları daha kolay gönderebilirsiniz.

Pushbullet Portal uygulaması her cihaz arasında dosya transferi yapmak, büyük dosyaların taşınmasını daha kolay ve hızlı hale getirmek ve bunun yanı sıra bir çok faydalı özellikleri kullanmanızı tavsiye ettiğimiz uygulamalardan biridir.

Pushbullet Portal indir

Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıdan cihazınıza ve sisteminize uygun olan versiyonu indirin. Android, iOS ve Windows sistemler ve Chrome, Firefox, Safari ve Opera tarayıcıları için uygun sürümler mevcuttur.

Pushbullet Portal Uygulamasını İndir

Genel PCsen Özel Ücretsiz

03 Ekim 2016 at 18:38

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*