Resimdeki İstediğiniz Rengi Siyah / Beyaz Yapma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Photofiltre Photo Black & Color, resminizin farklı görünmesini sağlamak için saniyeler içinde herhangi bir görüntünün istediğiniz bir kısmının rengini değiştirmeye yardımcı olan ücretsiz bir programdır.

photo-black-color-ile-fotograflarin-istediginiz-kismini-siyah-beyaz-yapin

Photo Black & Color: Resimdeki renkleri siyah beyaz yapma programı

Photoshop, GIMP vb parlaklık / kontrast ayarı, özel efektler ve daha fazlası dahil olmak üzere bazı değişiklikler yapmak için profesyonel bir resim düzenleme aracı dendiği zaman listenin ilk sırasında yer alırlar. Adobe Photoshop muhtemelen herhangi bir görüntünün rengini değiştirebileceğiniz en iyi resim düzenleme yazılımıdır. Ancak Photoshop kullanımı pekte kolay değildir. Eğer işin uzmanı değilseniz resimleri düzenlemede büyük zorluk yaşarsınız.

Bazen bir resmin rengini değiştirmek için kolay bir program olmasını isteriz. Açıkçası, web tabanlı resim düzenleme araçlarını da deneyebilirsiniz, ancak Photo Black & Color programı ile çok hızlı iş yapabilirsiniz. Sadece belirli bir iş yapmak için tasarlanmıştır. Resmin istediğiniz bir kısmını veya tamamını siyah beyaz yapmak için kullanabilirsiniz.

Resimlerde siyah / beyaz renk değiştirme nasıl yapılır?

Resmi web sitesinden Photo Black & Color indirin. Ya da buradan direkt indirebilirsiniz. Taşınabilir yazılım olduğu için bilgisayara kurulum yapmadan direkt çalıştırabilirsiniz.

İndirdikten sonra PhotoBC.exe dosyasını çalıştırın. Şimdi, siyah-beyaz kombinasyonu ile belirli bir rengi değiştirmek için bir resim açın.

Görüntüyü açtıktan sonra, Renk Seçiciden renk bulabilirsiniz. Saklamak istediğiniz renk veya renkler üzerine tıklayın. Örneğin bir resim, kırmızı, yeşil ve mavi içeriyor. Kırmızı ve yeşil rengi tutmak istiyorsunuz ve mavi rengi kaldırmak istiyorsunuz. Renk seçiciyi kullanarak bu iki renk üzerine tıklayın. Renk veya renkler sol tarafta görünür olacaktır. Seçtikten sonra tüm renkler üst menü çubuğunda görünmüyorsa Execute (Yürüt) düğmesine basın.

photo-black-color-ile-fotograflarin-istediginiz-kismini-siyah-beyaz-yapin-1

Şimdi, jpg, png, bmp vb dahil olmak üzere farklı biçimlerde Windows bilgisayarınıza düzenlenmiş görüntü kaydedebilirsiniz.

Photo Black & Color indir

Photofiltre Photo Black & Color programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Dosya boyutu yaklaşık 1 MB’dır. Programı buradan indirin. Ya da buradan direkt indirebilirsiniz.

Ücretsiz

07 Ekim 2016 at 13:55

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*