Resmi Vimeo Uygulaması İle Windows 8 de HD Video İzleyin

Sponsorlu Bağlantılar

Bir yazılım yorumcusu, satır aralarını okumakla öğrenir. Bir uygulama yapar ve küçük açıklama ile okuyucularına tanıtmak için nelerin gerekli olduğunu ilk bakışta anlayabilirsiniz. Windows 8 için Vimeo uygulaması da tam böyle bir durumdur. Vimeo çok ünlü video izleme uygulamasıdır. YouTube, akıllıca video paylaşım dünyasına hakim olmasına rağmen, Vimeo kalitesinde videolar sunamıyor.

Uygulama arayüzü Windows 8’in Modern tarzı arayüzünden tam olarak yararlanır ve tam ekran her şeyi sunuyor. Uygulama arayüzünde kolayca gezine bilirsiniz. Bu uygulama ile Vimeo da oturum açmadan videolara erişim sağlar. Windows Store‘dan uygulamayı hemen indirebilirsiniz.

Vimeo Windows-8

Vimeo uygulaması kanallar altında listelenen erişilebilir videolar sunuyor. Hesabınızda oturum açmak için giriş düğmesini tıklayın, e-posta ve şifrenizi girin.

Videolar küçük resimler ile birlikte gözükecektir. İzlemek istediğiniz her hangi bir video üzerinde tıkladığınız zaman tam ekran olarak izleyeceksiniz.

Videolar (çözünürlüğünü değiştirmek için bir yol bulamadım, ya da bir eksiklik vardır) en yüksek kalitede oynatılır. Oynatma penceresi gibi gezinme kontrolleri ile birlikte alt kısmında çubuk gösterir. En üstünde mevcut video başlığı ve aktarıcı adını bildirir.

Vimeo Windows 8

Yeni bir video yüklemek isterseniz basit bir şekilde yapabilirsiniz. Basitçe ana ekranında Yükle -Upload düğmesine tıklayın ve yüklemek istediğiniz video dosyasını seçin.Yükleme işlemi başlatmak için Kaydet – Save düğmesine tıklamadan önce Başlık ve Açıklama ve Gizlilik durumunu yazın.

Bir hafta içinde 500 Mb boyutunda video yüklemesi yapabilirsiniz.

Genel olarak, tüm gerekli özellikleri ve ayarları ile çok parlak görünümlü uygulama.

Uygulamayı İndir (Windows Store)

Windows 8

10 Ocak 2013 at 17:13

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*