Snapchat hesabımı kalıcı olarak nasıl silebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat hesabınızı kalıcı olarak, geri dönüşümsüz silmek istiyorsanız bu rehberimiz yardımcı olacak. Uygulayacağınız basit bir kaç adımla Snapchat hesabını tamamen silmek mümkündür.

Anlık resim ve video paylaşma uygulaması Snapchat’i artık kullanmak istemiyorsanız hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. Her sosyal ağ platformunda olduğu gibi, Snapchat’de hesapları kalıcı olarak silme desteği sağlar.

Hesap silme adımına geçmeden şunu hatırlatmak isteriz ki, kalıcı olarak silinen hesabı geri getirmek artık mümkün olmayacak. Facebook, kalıcı olarak hesap silme için iki haftalık bir süre verse de, Snapchat’de böyle bir durum söz konusu değildir. Snapchat hesabınızı tamamen silmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın;

1. Adım: Tarayıcınızdan https://support.snapchat.com/delete-account adresine gidin.

2. Adım: Snapchat kullanıcı adınızı ve şifrenizi ilgili alanlara girin. Bir bot olmadığınızı doğrulamak için kutuyu işaretleyin ve hesabınızı açın.

3. Adım: Parolanızı bir sonraki sayfaya yeniden girin ve nihayetinde Delete My Account (Hesabımı Sil) düğmesini tıklayın.

Bu işletimi yaptıktan sonra hesabınız tamamen silinmiş olacaktır. Daha sonra, aynı kullanıcı adı ile tekrar hesap açabilirsiniz, ancak arkadaş listeniz ve konuşma listeniz kaybolacaktır. Yani, her ne kadar aynı hesabı açmış olsanız da, yeni bir kullanıcı hesabı olacaktır. Bu durumları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

İnternet Ne & Nasıl

25 Ekim 2017 at 15:53

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*