Sunucu ve Masaüstü Bilgisayar için Güç Kaynağı Hesaplayıcısı

Sponsorlu Bağlantılar

Güç kaynağı bilgisayarların en önemli bileşenlerinden biridir. Aşağıda sizler için sıraladıklarımız, sunucu ve masaüstü bilgisayar için güç kaynağı hesaplamak için önerilen web sitelerdir.  Elbette, bilgisayar özelliklerine bağlı olarak bir hesaplama yapmaktadırlar. Bunun için bilgisayarınızın önemli bileşenleri hakkında bilgi sahibi olmanız tavsiye edilir. Bilgisayarlar için kullanılması gereken güç kaynağının tahmini voltajını hesaplamak için bu araçları kullanabilirsiniz.

Bu güç kaynağı voltaj hesaplayıcıları, tüm eklenen cihazlar ve bileşenler ile sistem konfigürasyonuna dayalı olarak güç kaynağı ünitesinin seçimi için genel bir fikir sağlamayı amaçlamaktadır. Önerilen güç watt değeri, takılı aygıtların veya bileşenlerin tepe veya maksimum kullanım güç tüketimine dayanarak hesaplanır.

Sonuç, seçtiğiniz bileşenler tarafından önerilen bir rakamdır ve daha yüksek güç kullanan bir güç satın almanız tavsiye edilmektedir. Yani PC için güç kaynağı kaç watt olmalı sorunuzun cevabı olacak bu yazımızı kullanabilirsiniz.

1. Cooler Master güç kaynağı hesaplayıcısı

Cooler Master güç kaynağı hesaplama aracı bu alanda kullanılan en popüler web sitelerden biridir. Gerekli bilgisayar özelliklerini girdikten sonra hesapla düğmesine tıklayarak, bilgisayarınız için gerekli olan güç kaynağı değerini öğrenin.

Sayfayı ziyaret edin.

2. Outervision güç kaynağı hesaplayıcısı

Outervision güç kaynağı hesaplama aracı, temel ve uzman kullanıcılar için iki ayrı hesaplayıcı içermektedir. Buna göre, bilgisayarınız hakkında daha az bilgiye sahipseniz veya daha az değerler girerek hesaplama yapabilirsiniz.

Siteyi ziyaret edin.

3. MSI Power güç kaynağı hesaplayıcısı

MSI Power güç kaynağı hesaplama aracı, basit ve koyu arayüzü ile bilgisayar özelliklerini girerek, bilgisayarınız için gerekli olan güç kaynağını hesaplamak için bir diğer önemli web sitedir.

Sayfayı ziyaret edin.

Bilgisayarınız için gerekli olan güç kaynağı değerini hesaplamak için bu araçları kullanabilirsiniz. Eğer sizin favori bir hesaplayıcınız varsa, yorumlarınızla bize bildirmenizi istiyoruz.

Donanım İnternet PCsen PCsen Özel Windows

04 Ağustos 2017 at 17:46

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*